Ben je op vakantie of stage in Malta en verblijf je in de buurt van St. Julian's? Dan is het goed om te weten dat zwemmen bij Wilġa Street voorlopig wordt afgeraden. De Environmental Health Directorate (EHD) heeft opnieuw een officiële waarschuwing uitgegeven: het zeewater op deze locatie is vervuild en kan een risico vormen voor je gezondheid.
Pool, BBQ & Karaoke – Dinsdag 20 mei bij Sprachcaffe Malta!
Ben je op Malta voor vakantie of werk je vaak in het weekend? Dan is dinsdag 20 mei jouw kans om te ontspannen! NedMalta organiseert een heerlijke zwembadmiddag met onbeperkte BBQ en karaoke, speciaal ook voor wie op zaterdag of zondag moet werken.
📍 Locatie: Sprachcaffe Village, St. Julian's
📅 Datum: Dinsdag 20 mei 2025
🕑 Starttijd: 14:00
🎤 Karaoke vanaf: 20:00
💶 Ticketprijs: €15 – (probeer op tijd te boeken, zodat wij genoeg eten inslaan)
We hebben nu al een groep van 24 Nederlanders die erbij zijn – dus het wordt hoe dan ook gezellig!
🍖 Wat kun je verwachten?
✔ Zwembad en ligruimte om te relaxen
✔ Beachvolleybalveld voor wie actief wil zijn
✔ Goedkope bar – met prijzen ver onder het Maltees gemiddelde
✔ Onbeperkte BBQ – je mag zoveel eten als je wilt!
✔ Vlees én vegetarische opties
✔ Karaoke onder de sterrenhemel vanaf 20:00
🎯 Belangrijk: Boek op tijd!
Hoewel de prijs gewoon €15 blijft (ook bij last-minute deelname), vragen we je wel om zo vroeg mogelijk te boeken. Zo kan de keuken op tijd voldoende eten inkopen en zorgen we dat niemand iets tekortkomt.
👉 Heb je dieetwensen of allergieën? Geef die dan uiterlijk 24 uur vooraf door via [info@nedmalta.com].
De locatie: Sprachcaffe
🎟️ Tickets
Tickets zijn direct te koop via de ticketshop.
Na aankoop ontvang je automatisch alle praktische info per mail.
Waarom dit op dinsdag?
Veel Nederlanders op Malta werken in de horeca of toerisme en zijn juist in het weekend druk. Daarom is dit event gepland op een dinsdag – zodat iedereen een kans heeft om te genieten van een topdag.
✨ Perfect voor locals én vakantiegangers
Vakantieganger of vaste eilandbewoner: deze mix van zwemmen, eten, chillen, karaoke en gezelligheid wil je niet missen!
📅 Zet het in je agenda, koop je ticket en beleef een relaxte, smakelijke en muzikale dag aan het zwembad.
Tot dan! 🏖️🍽️🎤
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Zin in een adrenalinekick tijdens je verblijf op Malta of Gozo? Dan zijn jetski's en quads dé perfecte manier om het eiland op een spectaculaire manier te verkennen. Of je nu over de golven wilt scheuren of off-road wilt gaan door ruige landschappen – hier lees je precies waar je moet zijn.
Pas op voor rip currents! Veel stranden in Malta nog steeds gevaarlijk ondanks afnemende wind
De zomer is in volle gang en het strand roept – maar let op, want de zee rond Malta is deze week allesbehalve onschuldig. Ondanks dat de wind vanaf woensdag 30 juli afneemt, waarschuwen lokale weerexperts en hulpdiensten strandgangers om voorzichtig te zijn met zwemmen, vooral op stranden die blootstaan aan hoge golven.
Zin in een gezellige avond met lekker eten, tropische cocktails en knettergoede deals? Dan is Tex Mex in Paceville jouw place to be! Dit is niet zomaar een bar of restaurant, het is één van de vaste stamkroegen van NedMalta – en met een goede reden.
🕍 Kerken in Malta: Grootse kathedralen en verborgen kapelletjes
Of je nu op vakantie bent of stage loopt: jouw weekend in Malta begint en eindigt bij Footloose in Paceville.
➡️ Elke avond gratis flessen en gratis entree voor Nederlanders van 22:00–23:00
➡️ Alleen via NedMalta! Check de events en tickets op:
👉 www.nedmalta.com/events
We hebben je gewaarschuwd... De echte zomer is gearriveerd. Een stevige hittegolf op Malta zorgt deze week voor extreem warme dagen – en ja, je gaat het voelen. Voor iedereen die momenteel op vakantie is in Malta of van plan is om te gaan: let goed op het weer in Malta, want dit wordt serieus warm.