Wie in Malta woont of hier langere tijd verblijft merkt het al snel: zodra de zomer begint, komt er ook meer ongedierte tevoorschijn. Door de warmte, droogte en het vele eten dat buiten wordt gegeten, zijn de omstandigheden perfect voor verschillende soorten beestjes.
Dagtrip naar Gozo - Cultuur en relaxen in één perfecte dag!
Ben jij klaar voor een onvergetelijke dagtrip naar het prachtige eiland Gozo? Op 4 april nemen we je mee op een unieke dag vol cultuur, natuur, shoppen en gezelligheid. Dit is geen standaard excursie – wij hebben onze eigen bus gehuurd en een speciaal schema samengesteld, zodat we het mooiste van Gozo samen kunnen ontdekken.
Voor slechts €25 per persoon krijg je een compleet verzorgde dag!
💰 Inclusief:
Transport op Gozo (eigen bus)
Ferry Cirkewwa ↔ Gozo
Toegang tot museum in Victoria
Kleine lunch + water
Afsluitend drankje
Nederlandse tourguide
⚠️ Belangrijk: Er zijn beperkte plekken, omdat we een bus moeten reserveren. Daarom is het voor ons heel belangrijk dat mensen zo vroeg mogelijk hun ticket boeken.
📍 Verzamelen & ferry naar Gozo
We verzamelen om 10:30 bij Mgarr Harbour op Gozo.
De beste en meest betrouwbare optie om hier te komen is de ferry vanuit Cirkewwa. Ook al moet je hierheen reizen, dit werkt het makkelijkst. Als we taxibusjes delen blijven de kosten vaak erg laag.
💡 De ticketprijs van de trip is inclusief de ferry kosten vanuit Cirkewwa.
Alternatief (op eigen kosten):
Je kunt ook de Fast Ferry vanuit Valletta nemen.
🚤 Fast Ferry Valletta → Gozo
Vertrek: 09:45 - Prijs: €7,50 per enkele reis
Je mag ook een eerdere ferry nemen om het gezellige havenstadje Mgarr alvast te verkennen. De ferry vaart ongeveer elke 45 minuten
🚌 Het programma van onze Gozo dagtrip
We hebben een perfecte mix gemaakt van cultuur, natuur en ontspanning.
🛍️ 11:00 – Craft Village
Onze eerste stop is het charmante Craft Village. Dit ambachtelijke dorp staat bekend om handgemaakte producten zoals:
Glaswerk
Lederwaren
Sieraden
Schilderijen
Je krijgt 45 minuten om rond te kijken en misschien een uniek souvenir uit Gozo te scoren.

🏛️ 12:15 – Victoria (de hoofdstad van Gozo)
Daarna rijden we door naar Victoria, het historische hart van Gozo.
Hier starten we met:
een korte show
een rondleiding in het Nederlands
Daarna krijg je 90 minuten vrije tijd om de stad te verkennen. Op deze dag is er ook een markt, wat het extra leuk maakt om rond te wandelen.
Hier verzorgen wij ook een kleine lunch met water.

🌿 14:45 – Op naar de natuur
Na Victoria beginnen we aan een prachtige route langs enkele van de mooiste plekken van Gozo.
Onderweg stoppen we onder andere bij:
📍 Azure Window gebied – uitzicht op de Inland Sea en Fungus Rock
📍 Bażilika tal-Madonna Ta' Pinu – één van de mooiste kerken van Gozo
📍 De indrukwekkende zoutpannen
Perfecte plekken voor foto's en uitzichtpunten!
🏖️ Relaxen bij Ramla Bay
Daarna rijden we naar het prachtige Ramla Bay, het beroemde rode zandstrand van Gozo.
Hier heb je 2,5 uur vrije tijd om:
te zwemmen 🌊
te zonnen ☀️
te relaxen op het strand
of mee te lopen naar Calypso Cave
Samen met Malta Mates kun je een korte wandeling maken naar deze grot voor een spectaculair uitzicht over de baai.

🍹 Afsluiten in Mgarr Harbour
Om 18:00 vertrekken we richting Mgarr Harbour.
Hier verzamelen we bij Gleneagles Bar*, waar je van ons een gratis drankje krijgt. Ook ontvang je hier je ferryticket terug naar Malta.
Veel mensen blijven hier nog even hangen om samen wat te eten (aanrader Sammy's), want dat restaurant staat bekend als één van de beste in de haven.
*Gleneagles bar is bekend door de vangst van de grootste witte haai ooit!

🎟️ Boek op tijd – beperkte plaatsen
Omdat we een eigen bus huren, hebben we maar een beperkt aantal plekken. Zodra de bus vol zit kunnen er helaas geen extra mensen meer mee.
Daarom helpt het ons enorm als je zo vroeg mogelijk je ticket boekt. Zo kunnen wij alles op tijd organiseren en zorgen voor een perfecte dagtrip naar Gozo voor iedereen.
👉 Mis deze gezellige dag niet en reserveer je plek op tijd!
We zien je graag op 4 april voor een geweldige dag op Gozo!
Wij doen ons best om het programma van deze dagtrip zo goed mogelijk te volgen. Het kan echter voorkomen dat de planning wordt aangepast door omstandigheden buiten onze controle, zoals weer, wegwerkzaamheden, vertragingen, drukte of andere onvoorziene situaties.
Indien nodig kunnen tijden, volgorde van stops of locaties worden aangepast zodat de dag veilig en prettig blijft verlopen voor iedereen. Uiteraard proberen wij altijd een gelijkwaardig of beter alternatief te bieden.
Door deel te nemen aan deze dagtrip ga je ermee akkoord dat kleine wijzigingen in het programma mogelijk zijn.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Ben jij klaar voor een onvergetelijke dagtrip naar het prachtige eiland Gozo? Op 4 april nemen we je mee op een unieke dag vol cultuur, natuur, shoppen en gezelligheid. Dit is geen standaard excursie – wij hebben onze eigen bus gehuurd en een speciaal schema samengesteld, zodat we het mooiste van Gozo samen kunnen ontdekken.
De lente is begonnen op Malta! Merk je het al? Die 15 graden in de zon voelt al bijna als zomer. De terrassen lopen weer vol, de eerste stranddagen komen eraan en overal op het eiland worden leuke evenementen georganiseerd.
Malta staat bekend om zon, zee en geschiedenis. Maar wist je dat het eiland ook een donkere en mysterieuze kant heeft?
Heb jij ook ineens zin in een échte Nederlandse snackavond? Goed nieuws!




