Lejl Imkebbes 2025: Magische kaarslichtavond in Gozo's Cittadella

05/17/2025

Lejl Imkebbes 2025: Magische kaarslichtavond in Gozo's Cittadella

Markeer je agenda's! Op zaterdag 14 juni 2025 keert Lejl Imkebbes terug naar de historische Cittadella in Gozo. Dit unieke evenement transformeert de iconische vesting in Victoria tot een magisch schouwspel van licht en sfeer.

Een betoverende avond

Tijdens Lejl Imkebbes wordt de Cittadella omgetoverd tot een zee van kaarslicht. Duizenden kaarsen verlichten de kronkelende straatjes, imposante bastions en verborgen hoekjes van het fort. Het warme, flikkerende licht creëert een onvergetelijke sfeer – romantisch, sereen en perfect voor prachtige foto's.

Nieuw in 2025

Dit jaar belooft nog magischer te worden met artistieke installaties en lichtstructuren die de eeuwenoude muren tot leven brengen. Of je nu een terugkerende bezoeker bent of voor het eerst komt, je kunt iets nieuws verwachten.

Cultuur en vermaak

Naast het visuele spektakel kun je genieten van een speciaal ingerichte entertainmentzone die perfect past bij de rustige sfeer van het evenement. Er zijn live re-enactments, rondtrekkende artiesten en verborgen performers die zorgen voor een extra verrassingselement.

Gratis toegang tot musea

Een extra hoogtepunt van Lejl Imkebbes is de gratis toegang tot alle musea binnen de Cittadella, waardoor je ook de rijke geschiedenis van deze bijzondere plek kunt ontdekken.

https://www.facebook.com/share/v/12EhRTyCkSQ/

Ben jij erbij?

Mis dit magische evenement niet! Voor meer informatie kun je terecht op de officiële Facebook-pagina van het evenement: Lejl Imkebbes 2025 op Facebook

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

In Malta kun je geld verdienen door plastic, metalen en glazen flessen te recyclen dankzij een statiegeldsysteem dat in het hele land actief is. Per fles ontvang je 10 cent terug, en het systeem moedigt zowel recycling als het opruimen van zwerfvuil aan.

Malta staat bekend om haar bruisende nachtleven, vooral in Paceville (St. Julian's), waar je bijna elke avond van de week kunt feesten. Het uitgaansleven is energiek, goedkoop én vol internationale gasten. Maar het werkt net even anders dan je misschien gewend bent in Nederland.