Onze nieuwe (leen) BBQ voor de zomer willen we aanschaffen!

03/13/2023

Zoals elk jaar willen we gedurende het jaar meerdere BBQ's op het strand houden. Maar nu willen we een goede BBQ kunnen meenemen en een koelbox voor het ijs. 

Tijdens onze strand BBQ's zal NedMalta dan zorgen dat de BBQ aanstaat en er ijs is, dan neemt iedereen zelf wat te eten en te drinken mee en hebben we een gezellige avond.

Daarom doen we nu een inzamelings actie om deze producten aan te schaffen, natuurlijk komt de BBQ in onze uitleenhoek, zodat jullie hem ook op kunnen halen als je zelf een BBQ wilt houden!

Wat we willen aanschaffen:

We hebben een stevige BBQ gevonden voor net onder de €200.- en met de extra producten hebben we totaal €350.- nodig. We willen wel een BBQ aanschaffen die ook veel gebruikt kan worden.

Help jij mee met de aanschaf?

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Malta — een klein, pittoresk eiland in de Middellandse Zee — lijkt misschien niet de plek waar je leeuwen, panters of chimpansees als buren zou tegenkomen. Toch is dit de schokkende realiteit die steeds vaker opduikt in nieuwsberichten, sociale media en discussies rond dierenwelzijn en publieke veiligheid.

Het is weer zover: Carnival in Malta gaat los! Een van de kleurrijkste en meest energieke periodes van het jaar staat voor de deur. Denk aan gigantische praalwagens, verklede menigten, straatfeesten tot diep in de nacht en een sfeer die je nergens anders in Europa vindt.