5 Mei bevrijdingsdag special

05/01/2023

Voor Vrijdag 5 mei gingen de meeste stemmen naar een BBQ, daar hebben wij natuurlijk naar geluisterd en we hebben de perfecte dag voor jullie samengesteld! Officiele start 18:00 voor de mensen die het leuk vinden, die mogen overdag vertoeven aan het zwembad!


  • Unlimited BBQ

  • Karaoke
  • Entree Cuba + 2 drankjes
5 mei pool en BBQ
5 mei pool en BBQ

De planning:

  • Het event zal plaatsvinden in Sprachcafe (Pembroke)
  • Jullie zijn welkom vanaf 15:00
  • Offciele start 18:00
  • BBQ zal starten om 19:00
  • Karaoke zal starten vanaf 20:00
  • Tussen 23:00 en middernacht gaan we naar Cuba (Havanna)

Details:

Vanaf 15:00 zijn jullie welkom in Sprachcafe, natuurlijk mag je later komen! We zullen de middag rustig beginnen door te relaxen aan het zwembad!

Relax at the Pool!

Vanaf 19:00 gaat de BBQ aan. Hier kan je genieten van Maltese worstjes, hamburger, kippenvleugeltjes en natuurlijk patat en salade. Ben je vegetariër even doorgeven AUB. 

Unlimited BBQ

Vanaf 20:00 gaan we weer los met karaoke, ditkeer zullen we drie dagen van te voren een oproep doen zodat we alle liedjes kunnen downloaden!

Ben jij de beste zanger?

Tussen 23:00 en middernach gaan we naar Paceville, we hebben entree + 2 drankjes voor jullie geregeld in Cuba (Havana) Daar is op die vrijdag een internationale studenten avond!

Uit in Cuba (Havana)

Earlybird Tickets voor €20

Het event gaat €22.50 kosten, de earlybirds (de eerste 50) krijgen een korting en die betalen maar €20!

    Sprachcafe Pembroke

    SPRACHCAFFE CLUB VILLAGE ALAMEIN ROAD, PEMBROKE, Pembroke, Malta Majjistral PBK1776


    De ingang van Sprachcafe
    De ingang van Sprachcafe

    Latest posts in our blog

    Be the first to read what's new!

    Op zondag 2 november 2025 nodigt Heritage Malta iedereen uit om de schaduwen van het verleden te betreden tijdens 'Dark Tales of Fort St Elmo'. Dit unieke avondprogramma brengt de meest aangrijpende momenten uit de Maltese geschiedenis tot leven – recht binnen de muren van een van de meest indrukwekkende forten van het eiland.

    De nachten worden langer, de lucht frisser… en het is weer die tijd van het jaar: Halloween komt eraan! 🕸️
    Dit jaar pakken we het groot aan met twee onvergetelijke feesten op één avond — en het mooiste? Je kunt bij allebei binnen voor maar €10 met ons exclusieve combiticket! 🧙‍♀️💥

    Wat geweldig dat jij straks naar Malta komt om het Nederlands elftal aan te moedigen! Voor ons – Nederlanders die hier al jaren wonen – voelt dit bijzonder: ineens hebben we een stukje Nederland op bezoek. HÉT Nederlands elftal komt naar onze rots, geweldig en wat een kans ze eens live te zien spelen (alleen weer typisch Maltees die...