Ja hoor, het is weer zover. Net toen we dachten dat oktober gewoon nog een verlengstuk van de zomer was — bam! — komt het Maltese weer met een plottwist waar zelfs Netflix jaloers op zou zijn.
Hoe kom je in Gozo of Comino?
Er zijn meerdere mogelijkheden om in Gozo en Comino te komen, aangezien de meeste mensen in en om Sliema wonen zullen wij vanaf daar laten zien hoe je er komt

Vanaf Cirkewwa
Vanaf Cirkewwa gaan er meerdere boten naar zowel Gozo als Comino, Voor Gozo is een retourtje €4.65 en voor Comino vaak €10.
Natuurlijk moet je voor deze optie wel in Cirkewwa komen. Dat kan met de bus of neem een taxi.
Gozo Fast ferry (Of Gozo Highspeed)
Vanuit Valetta heb je de Fast ferry naar gozo, deze gaat elke 45 minuten. Indien je vanuit deze omgeving naar Coimino (Blue Lagooon) wilt gaan, dan is het vaak het beste om eerst naar Gozo te gaan en dan een speedboot naar Comino te gaan. Dit is vaak en het snelst en het goedkoopst!
Let op je heb twee verschillende diensten vanauit Valetta:
- Gozo Fast Ferry
- Gozo Highspeed
Comino Hop-On Hop-Off at Sea
Opstappen / afstappoen op de locatie die voor jou het beste uitkomt.
De perfecte gelegenheid om de vertrektijd van je voorkeur te kiezen uit 2 vertrek punten om in alle comfort de prachtige Blue Lagoon in Comino te bereiken aan boord van de gloednieuwe, ultramoderne catamaran met volledige airconditioning.
Het is belangrijk dat je ten minste 15 minuten voor vertrektijd op de inschepingsplaats bent.
Per persoon kost dit 30 euro, de ferry is elke dag (uitzondering bij slecht weer) Tickets kan je via NedMalta boeken.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
De nachten worden langer, de lucht frisser… en het is weer die tijd van het jaar: Halloween komt eraan! 🕸️
Dit jaar pakken we het groot aan met twee onvergetelijke feesten op één avond — en het mooiste? Je kunt bij allebei binnen voor maar €10 met ons exclusieve combiticket! 🧙♀️💥
🇲🇹 MATCHDAY – Nederland vs Malta
Binnen één dag na het sluiten van de eerste verkoop werden we overspoeld met berichten van mensen die het Oranje-shirt hadden gemist. De inbox stroomde vol: "Zijn ze echt op?", "Komen er nog bij?", "Ik wil er zo graag één als aandenken!"
Wanneer Nederland speelt, gebeurt er altijd iets bijzonders. Straten kleuren oranje, cafés lopen vol en ineens draagt iedereen iets in die vertrouwde, felle kleur. Van Wuppies tot Vuvuzela's: we hebben altijd onze eigen manier om de sfeer compleet te maken.
Wat geweldig dat jij straks naar Malta komt om het Nederlands elftal aan te moedigen! Voor ons – Nederlanders die hier al jaren wonen – voelt dit bijzonder: ineens hebben we een stukje Nederland op bezoek. HÉT Nederlands elftal komt naar onze rots, geweldig en wat een kans ze eens live te zien spelen (alleen weer typisch Maltees die...
Op de wedstrijddag verwachten we een zee van oranje – honderden Nederlanders die Paceville compleet zullen overnemen. We zijn nu al benieuwd hoe oranje het stadion er straks uit gaat zien. Eén ding weten we zeker: dit wordt ons Nederlands overwinningsfeest. Want Malta gaan we natuurlijk gewoon verslaan 😉.