Juryleden gezocht (voor King's day)

04/24/2023

Vind jij mensen kijken leuk? Heb je snel een oordeel over mensen? Dan hebben we JOU nodig als Jury tijdens Dutch King's day, the Malta edition!

3 Juryleden mogen de winnaars bekend maken en natuurlijk uitzoeken in de volgende categorien!

  • Best geklede man
  • Best geklede vrouw
  • Meest origineel geklede man
  • Meest origineel geklede vrouw 
  • Meest origineel geklede Buitenlander
  • Best geklede Buitenlander
  • Meest origineel verklede groep!

Wie voelt zich geroepen, app Tim en je komt in de Jury!

De drie Juryleden krijgen een gratis kaartje voor: Daisy beach party, 1 year anniversary, 13 Mei van 12 uur tot middernacht! 

Anne (Ja ook een Nederlander) heeft Daisy Events, DAISY is een concept gericht op het organiseren van Malta events waar muziekliefhebbers samen komen om te feesten met nationaal en internationaal DJ talent op unieke locaties.

Last tickets available!

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Wie Malta bezoekt in de zomer, kan er eigenlijk niet omheen: vuurwerk en festa's. Vrijwel elk weekend – en soms meerdere keren per week – wordt de lucht verlicht door indrukwekkende vuurwerkshows. Deze maken deel uit van de traditionele dorpsfeesten, beter bekend als festa's.

Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.

Share