Altijd al willen weten hoe je een écht goede cocktail maakt? Of ben je vooral heel goed in het opdrinken ervan? 😉 Dan hebben we de perfecte zaterdagmiddag voor je!
Meli Media zoekt jouw verhaal op Malta
Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.
Wat ons drijft? Transparantie, nieuwsgierigheid en oprechte interesse. We nemen de tijd om te luisteren en duiken graag dieper in verhalen om ze écht goed te begrijpen.
In juni op Malta
Van 1 tot en met 12 juni zijn wij op Malta om journalistieke producties te maken. Denk aan portretinterviews, reportages en artikelen voor diverse Nederlandse media. Ons doel is om onze lezers een zo compleet en authentiek mogelijk beeld te geven van het leven op het eiland.
Malta mag dan klein zijn, maar juist dat maakt het bijzonder. Achter elke straat, onderneming en persoon schuilt een verhaal dat het waard is om verteld te worden.
Jouw verhaal telt
Wij geloven dat de kracht van een plek zit in de mensen die er wonen en werken. Daarom zijn we benieuwd naar jouw verhaal.
- Heb je een bijzondere ervaring?
- Run je een unieke onderneming?
- Of heb je een perspectief dat gehoord mag worden?
Wij luisteren graag.

Doe mee en laat je stem horen
💬 We gaan graag met je in gesprek
📩 Mail ons via: melitamedianl@gmail.com
📱 Of stuur een bericht op Instagram: @melimedianl
Samen kunnen we jouw verhaal zichtbaar maken voor een Nederlands publiek.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Werken op Malta is natuurlijk leuk, maar wat doe je eigenlijk ná je werk? Zeker wanneer je net naar Malta bent verhuisd, is het fijn om snel nieuwe mensen te leren kennen. En wat is er nu makkelijker dan samen met je collega's leuke dingen ondernemen?
Bij NedMalta draait het natuurlijk om gezelligheid, nieuwe mensen leren kennen en samen leuke dingen ondernemen. En nee, dat hoeft echt niet altijd uitgaan of een drankfeestje te zijn! 😉
Halloween is coming to Malta, and this year we're doing things a little differently!
Vandaag zitten ontzettend veel plaatsen op Malta en Gozo zonder stroom. En eerlijk gezegd... wij zagen dit eigenlijk al aankomen!
De afgelopen weken zijn steeds meer Nederlandse en Vlaamse studenten in Malta aangekomen voor hun stage. Sommigen zijn hier pas een paar dagen, anderen alweer vier, vijf of zes weken.
Chocoladeliefhebbers opgelet! Op zaterdag 17 oktober 2026 staat St Joseph High Street in Ħamrun weer helemaal in het teken van chocolade tijdens het Ħamrun Chocolate Festival.








