Woning huren in Malta (long lets) – Hulp van NedMalta & Mike
Een woning vinden in Malta kan best lastig zijn. Zeker als je het eiland nog niet goed kent of nog in Nederland zit. Daarom helpen wij je daarbij.
Via NedMalta krijg je niet alleen tips, maar ook échte hulp bij het vinden van een woning die bij je past. Voor long lets (huur vanaf 6 maanden) werken wij samen met Mike – iemand die de Maltese huurmarkt van binnen en buiten kent.

Waarom wij met Mike werken
We krijgen vaak de vraag: "Kunnen jullie helpen met een woning?"
Ja — maar alleen als we het goed kunnen doen.
De huurmarkt in Malta is snel, soms onduidelijk en niet altijd even betrouwbaar. Daarom werken wij alleen met mensen waar wij zelf 100% achter staan.
Mike is daar één van.
- Hij heeft meer dan 10 jaar ervaring in Malta
- Kent de markt, prijzen en valkuilen
- Is eerlijk over wat wel en niet mogelijk is
- En blijft betrokken, ook ná het tekenen van je contract
En dat laatste is precies waarom wij met hem samenwerken.
Want een woning regelen is één ding — maar je moet je daarna ook gewoon goed voelen in je nieuwe plek.
Alles geregeld via één plek
Het fijne is: via NedMalta kunnen we je in elke situatie helpen.
- Blijf je langer (6+ maanden)? → Mike helpt je met een long let
- Kom je eerst tijdelijk? → Dan kijken we naar short lets via Yvo
- NedMalta als middelpunt, voor extra hulp en klachten!
Zo hoef jij niet zelf alles uit te zoeken, wij hebben de schifting tussen de goede en slechte makelaars al gemaakt!
Voor wie is dit handig?
Deze service is vooral handig als je:
- Naar Malta verhuist voor werk
- Een stage gaat doen
- Voor langere tijd op het eiland wil wonen
- Of gewoon geen zin hebt in gedoe met de huurmarkt
Hoe het werkt
We houden het simpel:
- Jij stuurt ons een aanvraag
- Wij nemen contact met je op
- Mike gaat voor je zoeken
- Jij krijgt opties die écht bij je passen
- We begeleiden je tot alles geregeld is
En ja — ook daarna kun je gewoon bij ons terecht.
Klaar om te starten?
Een woning vinden in Malta hoeft geen stress te zijn.
Als je het samen met de juiste mensen doet, is het juist heel overzichtelijk.
👉 Wil je dat we met je meekijken?
Stuur een aanvraag in en dan gaan we voor je aan de slag.
Ookal spreken we bij NedMalta allemaal Nederlands, Mike spreekt geen Nederlands, kan je Engels gebruiken om het formulier in te vullen?
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Meli Media zoekt jouw verhaal op Malta
Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.
De spanning begint te stijgen, want de kroegentocht is al zaterdag! 🔥
Om ervoor te zorgen dat je precies weet wat je kan verwachten (en vooral optimaal kan genieten), hebben we alles even overzichtelijk voor je op een rij gezet.
Na een lange afwezigheid is het eindelijk zover: de iconische Nederlandse snacks zijn terug in Malta! 🎉
Bitterballen, kroketten en frikandellen – en niet zomaar… maar van Mora, dé standaard als het gaat om kwaliteit en smaak.




