De afgelopen weken zijn steeds meer Nederlandse en Vlaamse studenten in Malta aangekomen voor hun stage. Sommigen zijn hier pas een paar dagen, anderen alweer vier, vijf of zes weken.
Daisy beachparty, bijna uitverkoct!
Zaterdag 10 Juni:
Daisy Beach Party!
Georganiseerd door een Nederlander is dit een fantastisch feest, van 12 tot 12!
Geniet met je voeten in het zand, een drinkje in je hand van de geweldige lineup van DAISY.
Dit is een Beachparty zoals geen ander en zeker de moeite waard om heen te gaan.
Je kan daar ook goedkoper als normaal activiteiten zoals banaan achter de boot, subben, jetski en veel meer doen!
Genre
• Tech House • Indie Dance • Minimal • Nu Disco
Betalingen kan gewoon met Ideal!

Bestel zonder onze site te verlaten!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Chocoladeliefhebbers opgelet! Op zaterdag 17 oktober 2026 staat St Joseph High Street in Ħamrun weer helemaal in het teken van chocolade tijdens het Ħamrun Chocolate Festival.
Hoe is het weer op Malta in oktober? Kun je nog zwemmen en is het nog warm? Oktober is wat ons betreft één van de fijnste maanden op Malta. Niet alleen voor vakantiegangers, maar juist ook als je hier woont, werkt, studeert of stage loopt.
UPSATE: 3 Okt 2026 - extra proefduik is op 18 Oktober!
De vorige NedMalta Kroegentocht was zo'n succes dat we besloten hebben om een uitzondering te maken: op zaterdag 7 november 2026 doen we het gewoon nóg een keer! 🥳
UPDATE: candles will only be lit on Saturday but don't miss the events which will be held also on Friday evening !







