Lieve NedMalta-community,
We hebben iets speciaals voor jullie! 🎉 Haven Farmhouse in Gozo biedt een exclusieve 50% korting voor alle leden van NedMalta tijdens de maand mei! Dit is je kans om Gozo te ontdekken in alle rust en comfort, met een prachtig zeezicht, een privézwembad en de serene sfeer die het eiland te bieden heeft.
Gladiator 2 film set open voor publiek op 21 januari
Bezoekers kunnen reproducties uit het Romeinse tijdperk bewonderen in Fort Ricasoli

Filmliefhebbers kunnen genieten van een dag op de set van Gladiator 2 in Fort Ricasoli als deze later deze maand opengaat voor publiek.
Het zeldzame evenement op 21 januari werd woensdag aangekondigd door de Malta Film Commission/Screen Malta.
Het filmen van Ridley Scott's langverwachte productie is al een aantal maanden aan de gang in Malta, maar werd onderbroken door een staking van acteurs. De film moet eind dit jaar in de bioscopen te zien zijn.
Bezoekers kunnen op 21 januari tussen 8.00 en 17.00 uur terecht in Fort Ricasoli, de hoofdlocatie van de opnames.
De filmset omvat een reproductie van het Colosseum en andere iconische gebouwen uit het Romeinse Rijk.
De bouw van een andere filmset, op het platteland bij Miżieb, is de afgelopen weken begonnen.
Gladiator 2 volgt op de originele Gladiator film, die 24 jaar geleden uitkwam, met Russell Crowe als Maximus, een voormalig generaal die gedwongen werd om gladiator te worden onder het bewind van de zelfbenoemde Romeinse keizer Commodus, gespeeld door Joaquin Phoenix.
De film was een enorme hit en won een Oscar voor Beste Film, en Crowe nam de prijs voor Beste Acteur mee naar huis.
De Ierse acteur Paul Mescal speelt de hoofdrol in het vervolg naast Denzel Washington en prominente acteurs Pedro Pascal, Connie Nielsen en Derek Jacobi. Honderden Maltese figuranten doen ook mee.
Via de Malta Film Commission heeft de regering toegezegd een recordbedrag van €46,7 miljoen te betalen aan de dochteronderneming van Paramount Studios voor de productie van de epische film.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Ben je in Malta of binnenkort onderweg naar dit zonnige eiland? Goed nieuws: de zomer begint dit jaar vroeg! De eerste dagen van mei brengen zonovergoten dagen en temperaturen die oplopen tot wel 29°C. Tijd om je zwemkleding uit de kast te halen!
Na het enorme succes van de vorige editie is het weer tijd voor een avond vol gekkigheid, opdrachten en gezelligheid: de NedMalta Kroegentocht komt terug op zaterdag 10 mei 2025!
De lucht boven Malta staat eind april weer volop in vuur en vlam, want het Malta International Fireworks Festival 2025 komt eraan! Dit jaarlijkse spektakel staat bekend om z'n adembenemende vuurwerkshows, die volledig gesynchroniseerd zijn met muziek. Een feest voor je ogen én oren!