Zin om eens iets heel anders te doen in Malta? De komende weken organiseren we samen met onze nieuwe partner CY Beauty & Wellness in Ħamrun vijf leuke, creatieve workshops waarbij je zelf aan de slag gaat én met je eigen creatie naar huis gaat!
Help de MSPCA door het adopteren van een hond of kat voor 2-3 weken
In de eerste week van februari moeten alle dieren in het asiel van Floriana worden verhuisd om de capaciteit te vergroten en de faciliteiten te verbeteren. Deze honden en katten moeten ongeveer 2-3 weken worden opgevangen terwijl de werkzaamheden plaatsvinden.

Een enorme shoutout naar Eukanuba Malta voor het beloven van een gratis zak brokken voor elke hond die wordt opgevangen 🙏
Als jij of iemand die je kent in staat is om een maatje op te nemen voor deze dagen, neem dan contact op met MSPCA op Facebook of via e-mail op info@maltaspca.org
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Altijd al willen weten hoe je een écht goede cocktail maakt? Of ben je vooral heel goed in het opdrinken ervan? 😉 Dan hebben we de perfecte zaterdagmiddag voor je!
Van strandspelletjes tot paintball: bij Evolution op Malta gebeurt meer dan alleen werken!
Werken op Malta is natuurlijk leuk, maar wat doe je eigenlijk ná je werk? Zeker wanneer je net naar Malta bent verhuisd, is het fijn om snel nieuwe mensen te leren kennen. En wat is er nu makkelijker dan samen met je collega's leuke dingen ondernemen?
Bij NedMalta draait het natuurlijk om gezelligheid, nieuwe mensen leren kennen en samen leuke dingen ondernemen. En nee, dat hoeft echt niet altijd uitgaan of een drankfeestje te zijn! 😉




