Kroegentocht 29 maart: Wie gaat er met de hoofdprijs vandoor?
Na het enorme succes van de vorige kroegentocht, vol gezelligheid en hilarische opdrachten, gaan we deze keer voor het echte werk! Op zaterdag 29 maart organiseren we opnieuw een onvergetelijke kroegentocht, maar dit keer wordt het serieus strijden om fantastische prijzen!

🏆 Prijzen voor de winnende teams:
1e plaats: Een fles + mixers
2e plaats: 2 pitchers
3e & 4e plaats: 1 pitcher per team
Natuurlijk mag je niet Nederlandse vrienden gewoon mee laten doen!
We verzamelen vanaf 19:00 in Tex Mex Paceville — probeer er voor 20:00 te zijn, zodat we op tijd kunnen starten! Teams bestaan uit minimaal 6 personen. Geen team? Geen zorgen! We zorgen dat iedereen mee kan doen, ook als je alleen komt.
🔥 Hoe werkt het?
Zodra de teams compleet zijn, ontvang je de opdrachtenlijst.
Er zijn 23 opdrachten die je mag doen (niets moet!), en met elke opdracht verdien je punten.
Om 20:30 starten we met de eerste 3 opdrachten.
Om 21:00 gaat elk team op pad naar de kroegen op hun lijst, waar iemand van NedMalta aanwezig is.
Naast de kroeg-opdrachten zijn er 12 extra opdrachten die je op andere locaties in de stad kunt voltooien door foto's en video's te maken — zo scoor je nóg meer punten!
De avond eindigt bij FootLoose, waar we na een snelle puntentelling de top 4 teams bekendmaken en de prijzen uitdelen. 🎁
📅 Belangrijke info:
Datum: Zaterdag 29 maart
Tijd: Verzamelen vanaf 19:00, start om 20:30
Locatie: Start bij Tex Mex Paceville, eindigen bij FootLoose
Kosten: €12.50 per persoon (incl. gratis drankje per kroeg, drankjes voor opdrachten, verkleedspullen en meer!)
Deelnemers: Minimaal 36, maximaal 108
🔥 Klaar om de strijd aan te gaan? Zorg dat je er snel bij bent — schrijf je op tijd in, zodat wij alles goed kunnen organiseren!
De opdrachten
Kijk maar eens naar de opdrachten, zo kan je al zien dat het een geweldige avond gaat worden! Natuurlijk maken we nog niet alle opdrachten bekend en kunnen sommige een klein beetje worden aangepast. Maar hiermee krijg je een goed idee!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Ben je een Nederlander die een vakantie naar Malta overweegt in juni 2025 of ben je al in Malta? Dan is het belangrijk om te weten wat voor weer je kunt verwachten. In dit artikel geven we je een uitgebreid overzicht van het klimaat in juni, inclusief de gemiddelde temperaturen, zonuren, neerslagkansen en een blik op de voorspelde hittegolf die...
De lente loopt op z'n einde, maar in Gozo betekent dat het begin van een betoverend natuurspektakel: de garigue bij Ta' Ċenċ komt tot leven in een explosie van kleur. Voor kunstenaar en illustrator Steve Bonello is dit hét moment van het jaar voor een jaarlijkse pelgrimstocht naar een van Gozo's meest ongerepte landschappen.
Lejl Imkebbes 2025: Magische kaarslichtavond in Gozo's Cittadella
Malta International Airshow 2026: Een Spektakel in de Lucht
Ben jij klaar voor de ultieme kroegentocht van Malta? Op Zaterdag 31 mei 2025 nemen we je mee op een avond vol drankjes, knotsgekke opdrachten en waanzinnige prijzen! Dit is niet zomaar een kroegentocht – dit is een avontuur! Verzamel je vrienden, trek iets aan dat vies mag worden en bereid je voor op een nacht vol lol.
In Malta kun je geld verdienen door plastic, metalen en glazen flessen te recyclen dankzij een statiegeldsysteem dat in het hele land actief is. Per fles ontvang je 10 cent terug, en het systeem moedigt zowel recycling als het opruimen van zwerfvuil aan.