Kroketten en frikandellen tijdens de spannende wedstrijd!
Kroketten en frikandellen tijdens de spannende wedstrijd! ⚽🥳
Maandagavond is het zover: Nederland neemt het weer op tegen Duitsland om 20:45! De vorige keer eindigde het in een spannende 2-2, maar dit keer rekenen we natuurlijk op een overwinning. 🎉 En wat is er nou beter dan samen deze wedstrijd kijken bij Tex Mex Paceville met een cocktail in je hand en typisch Nederlandse snacks op je bord?

Om de avond extra gezellig en écht Nederlands te maken, hebben we een heerlijke verrassing voor jullie: kroketten en frikandellen! 😋 Vanaf 18:30 kun je je favoriete snacks bestellen als deel van een speciaal menu: 2 snacks, een portie patat en een frisse salade. Natuurlijk is de rest van de kaart ook beschikbaar voor wie zin heeft in iets anders.
Dus kom gezellig langs, pak je plek in de kroeg en geniet van de perfecte combinatie: voetbal, kroketten en frikandellen. 🇳🇱⚽ Vanaf 18:30 tot na de wedstrijd kun je bij Tex Mex Paceville genieten van de lekkerste snacks en een fantastische voetbalavond.
Aanmelden is niet nodig, gewoon gezellig langskomen! We zien je daar! Vergeet niet je oranje shirt aan te trekken! 🍻
NIET VERGETEN: Vrijdag is de wedstrijd Hongarije vs Nederland, deze start ook om 20:45 en als extratje mogen wij daar gratis entree + drankje uitdelen voor de Internationale studenten avond in Club Cuba
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Goed nieuws voor Nederlanders op Malta
Op zondag 2 november 2025 nodigt Heritage Malta iedereen uit om de schaduwen van het verleden te betreden tijdens 'Dark Tales of Fort St Elmo'. Dit unieke avondprogramma brengt de meest aangrijpende momenten uit de Maltese geschiedenis tot leven – recht binnen de muren van een van de meest indrukwekkende forten van het eiland.
Na de geweldige Oranje-sfeer van 9 oktober, toen maar liefst ruim 2000 Nederlandse supporters in het stadion stonden voor de WK-kwalificatiewedstrijd Malta – Nederland, is het alweer tijd voor Round 2!
Ja hoor, het is weer zover. Net toen we dachten dat oktober gewoon nog een verlengstuk van de zomer was — bam! — komt het Maltese weer met een plottwist waar zelfs Netflix jaloers op zou zijn.
De nachten worden langer, de lucht frisser… en het is weer die tijd van het jaar: Halloween komt eraan! 🕸️
Dit jaar pakken we het groot aan met twee onvergetelijke feesten op één avond — en het mooiste? Je kunt bij allebei binnen voor maar €10 met ons exclusieve combiticket! 🧙♀️💥
🇲🇹 MATCHDAY – Nederland vs Malta
Binnen één dag na het sluiten van de eerste verkoop werden we overspoeld met berichten van mensen die het Oranje-shirt hadden gemist. De inbox stroomde vol: "Zijn ze echt op?", "Komen er nog bij?", "Ik wil er zo graag één als aandenken!"
Wanneer Nederland speelt, gebeurt er altijd iets bijzonders. Straten kleuren oranje, cafés lopen vol en ineens draagt iedereen iets in die vertrouwde, felle kleur. Van Wuppies tot Vuvuzela's: we hebben altijd onze eigen manier om de sfeer compleet te maken.
Wat geweldig dat jij straks naar Malta komt om het Nederlands elftal aan te moedigen! Voor ons – Nederlanders die hier al jaren wonen – voelt dit bijzonder: ineens hebben we een stukje Nederland op bezoek. HÉT Nederlands elftal komt naar onze rots, geweldig en wat een kans ze eens live te zien spelen (alleen weer typisch Maltees die...









