Only in Malta

07/09/2023

Je ziet af en toe dingen in Malta waarvan je denkt, is dit serieus? 

Natuurlijk weten we allemaal dat het op de wegen hier al een stuk anders is als in Nederland. De richtingaanwijzers zijn om fout te parkeren, niet om richting aan te geven. De bumper word hier ook echt gebruikt om te bumpen bij het inparkeren en er zijn zoveel gaten in de wegen dat rechtdoor rijden alleen gebeurd als ze dronken zijn. 

Maar ook deze dingen zie je op Malta

Ach de vrouw mag gewoon in de laadbak
Ach de vrouw mag gewoon in de laadbak
Maar het paard mag wel op de achterbank
Maar het paard mag wel op de achterbank
Wie wil er toast bij het ontbijt?
Wie wil er toast bij het ontbijt?
Ook een manier om stroomkabels te gebruiken
Ook een manier om stroomkabels te gebruiken
ARBO, dat kennen ze niet.
ARBO, dat kennen ze niet.
Veiligheid boven alles!
Veiligheid boven alles!
Ok, waar mag ik wel naar toe den?
Ok, waar mag ik wel naar toe den?
Euhhhhh, hoe dan?
Euhhhhh, hoe dan?

Mocht jij ook wat hebben gezien, stuur het dan in!

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Het begin van het carnavalsseizoen op 11 november (de elfde van de elfde) wordt niet alleen in het zuiden van Nederland maar nu ook in Malta gevierd!

Of je nou in Malta op vakantie bent, je loopt hier stage of je woont in Malta. Blue grotto is één van de plekken die je gezien moet hebben. Blue grotto vind je in het zuiden van het eiland en bevind zich in het rustige gedeelte van Malta.

Ga gezellig mee met ons op de Fernandis! We gaan in de ochtend weg vanuit Sliema en zullen zowel Blue lagoon als Gozo gaan bezoeken. We worden volledig verzorgt natuurlijk met een snack in de morgen, uitgebreide lunch en nog een snack in de middag. Ook is er open bar op Wijn, bier, water en fris!

Halloween vieren ze hier in Malta bijna overal! Alle clubs zullen decoratie en Halloween themed parties hebben.