Zaterdag 19 september organiseren we weer één van de leukste én gekste NedMalta-events: de Kroegentocht – The Pub Challenge!
St. Patrick's Day in Malta: Wat Kun Je Verwachten?
St. Patrick's Day, elk jaar gevierd op 17 maart, is een van de grootste en meest kleurrijke vieringen wereldwijd — en Malta is geen uitzondering! Het eiland barst uit zijn voegen met levendige straatfeesten, groene outfits, live muziek en natuurlijk veel gezelligheid.

Wat kun je verwachten?
🎭 Verkleden: Trek je groenste kleding aan, want iedereen doet mee! Van grappige hoeden tot groene gezichten, hoe opvallender, hoe beter.
🍻 Feesten op straat: Vooral in populaire uitgaansgebieden zoals Paceville en de straten van Valletta zie je overal mensen dansen, zingen en samen vieren.
🎶 Live muziek: Ierse bands, DJ's en straatartiesten zorgen voor een geweldige sfeer tot in de late uurtjes.
☘️ Tradities: Verwacht veel Ierse vlaggen, klavertjesvier en misschien zelfs wat traditionele Ierse dansoptredens.
Dit Weekend: 🎉 Vrijdag: Studentenavond! Start je weekend goed met onze beroemde Studentenavond op vrijdag. Voor slechts €5 entree krijg je 3 drankjes — de perfecte manier om te ontspannen, nieuwe mensen te ontmoeten en alvast in de feeststemming te komen!
Volgende Week: 🌿 Zaqterdag 15 Maart: BBQ aan het Zwembad! Maak je klaar voor een geweldige middag en avond vol gezelligheid! Van 14:00 tot 23:00 organiseren we een heerlijke BBQ aan het zwembad. De locatie ligt vlak bij het feestgedruis, dus je kunt genieten van lekker eten, verkoelende drankjes, muziek en misschien zelfs een dansje wagen — allemaal in de relaxte sfeer van Malta's voorjaarszon.
Of je nu komt voor de feestjes, de sfeer of gewoon voor een leuke tijd met vrienden, er is voor iedereen iets te doen. Mis het niet!
Zien we je daar? 🍻
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Zin in een gezellige zaterdagmiddag en -avond met wijn, lekker eten en andere Nederlanders in Malta? Op zaterdag 3 oktober organiseert NedMalta samen met Sprachcaffe een uitgebreide wijnproeverij bij de Poolbar van Sprachcaffe Village in Pembroke.
In de nacht van dinsdag op woensdag zijn verschillende inwoners van Gozo wakker geworden door een lichte aardbeving voor de kust van het eiland. De beving vond plaats rond 03:53 uur lokale tijd en had volgens de seismologische meetdienst van de University of Malta een kracht van 2,4 op de schaal van Richter.
Op zaterdag 3 oktober om 13:00 organiseren we samen met Malta Blue Diving opnieuw een speciale proefduik voor onze groep.
Nederlandse house van wereldniveau op één van de meest bijzondere locaties van Malta. Op dinsdag 8 september 2026 komt het Amsterdamse duo ANOTR naar Malta voor een exclusief optreden in Fort Manoel op Manoel Island.
Ben je eindelijk in Malta? Dan is de kans groot dat je in je eerste dagen vooral bezig bent met je kamer, je nieuwe werkplek, boodschappen doen, uitzoeken welke bus je moet hebben en natuurlijk: nieuwe mensen leren kennen.







