Ben jij klaar voor een onvergetelijke dagtrip naar het prachtige eiland Gozo? Op 4 april nemen we je mee op een unieke dag vol cultuur, natuur, shoppen en gezelligheid. Dit is geen standaard excursie – wij hebben onze eigen bus gehuurd en een speciaal schema samengesteld, zodat we het mooiste van Gozo samen kunnen ontdekken.
UNBELIEVABLE! Yesterday in Ramla bay a great white .....
04/01/2023
Yesterday in Ramla bay a great white read more.....

Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
De lente is begonnen op Malta! Merk je het al? Die 15 graden in de zon voelt al bijna als zomer. De terrassen lopen weer vol, de eerste stranddagen komen eraan en overal op het eiland worden leuke evenementen georganiseerd.
Malta staat bekend om zon, zee en geschiedenis. Maar wist je dat het eiland ook een donkere en mysterieuze kant heeft?
Heb jij ook ineens zin in een échte Nederlandse snackavond? Goed nieuws!
Met recente incidenten op zee tussen Malta en Libië en spanningen in het Midden-Oosten vragen veel Nederlanders in Malta zich af:
Mar 03
Figuranten Gezocht in Malta!
Altijd al eens willen zien hoe het eraan toegaat achter de schermen van een film- of serieopname? Dit is je kans!






