Ben je eindelijk in Malta? Dan is de kans groot dat je in je eerste dagen vooral bezig bent met je kamer, je nieuwe werkplek, boodschappen doen, uitzoeken welke bus je moet hebben en natuurlijk: nieuwe mensen leren kennen.
Weer een stroomstoring, behoorlijk veel op Malta deze week
Heb je alweer of nog steeds geen stroom, hier is de kaart met de storingen en geplande powercuts


Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Werken in de iGaming-sector op Malta betekent voor veel medewerkers meer dan alleen een baan. Veel bedrijven bieden behoorlijk wat extra's, van teamuitjes en interne activiteiten tot grote personeelsfeesten. En als je bij een internationaal bedrijf met honderden collega's werkt, kunnen die feesten behoorlijk groot worden.
Van 1 tot en met 3 juli worden op Malta stevige west- tot noordwestenwinden (W/NW) verwacht. Volgens het Malta Red Cross kan de wind tijdelijk toenemen tot windkracht 6, met name op donderdag 2 juli.
Wie droomt van het spotten van wilde dolfijnen, zeeschildpadden of ander zeeleven tijdens een verblijf op Malta, komt al snel tot de ontdekking dat daar eigenlijk maar één organisatie volledig op is gespecialiseerd: EcoMarine Malta.
Ben je in Malta en zoek je een plek om Nederland - Marokko live te kijken? Dan ben je bij Tex Mex Paceville aan het juiste adres. Tex Mex is de enige plek op Malta waar de volledige wedstrijd wordt uitgezonden, ook al eindigt deze ruim na de normale sluitingstijd.








