Tijdens onze Pool, BBQ & Karaoke op zondag 20 september spelen we weer een nieuwe ronde van de NedMalta Mystery Envelope!
WK 2026 Kijken in Malta? Welkom in de Oranje Arena van Malta!
Ben jij tijdens het WK 2026 op vakantie in Malta? Loop je stage op Malta? Of woon je hier al jaren? Dan hebben wij goed nieuws!
Voor alle Nederlanders, Vlamingen en Oranje-fans verandert Tex Mex Paceville tijdens het WK 2026 in de officiële Oranje Arena van Malta. Onder het motto "Tex Mex – Home of the Dutch" verzamelen we ons hier om samen alle wedstrijden van het Nederlands Elftal live te beleven.
WK Kijken in Malta? Dan moet je bij Tex Mex zijn!
Zoek je op:
- WK kijken Malta
- Nederland kijken in Malta
- Waar voetbal kijken in Malta
- Nederlands commentaar Malta
- Oranje fans Malta
Dan ben je hier aan het juiste adres.
Tex Mex Paceville beschikt over grote schermen, televisies binnen én buiten waardoor je vanuit vrijwel iedere hoek van de zaak de wedstrijd perfect kunt volgen. Of je nu binnen zit voor de sfeer of buiten geniet van een drankje in de warme Maltese avond, je mist geen seconde van de actie.

Alle Nederland Wedstrijden Live Met Nederlands Commentaar
Natuurlijk worden de wedstrijden van Nederland uitgezonden met Nederlands commentaar.
Samen juichen, samen balen en hopelijk samen feestvieren wanneer Oranje weer een stap dichter bij de wereldtitel komt.
Iedereen is welkom. Of je nu:
- Op vakantie bent in Malta
- Een stage loopt op Malta
- Voor langere tijd op Malta woont
- Of gewoon een avond gezellig voetbal wilt kijken
Trek iets oranjes aan, neem je vrienden mee en sluit je aan bij honderden andere Oranje-supporters.

Nederlandse Snacks Tijdens het WK
Wat is voetbal kijken zonder Nederlandse snacks?
Bij Tex Mex kun je tijdens het WK genieten van:
- Bitterballen
- Kroketten
- Frikandellen
- Kapsalon
- En andere Nederlandse favorieten
WK Actie
Tijdens de dagen waarop Nederland speelt geldt:
🇳🇱 Portie bitterballen (6 stuks) voor slechts €6
Perfect om te delen met vrienden tijdens de wedstrijd.

Oranje Merchandise Verkrijgbaar
Nog geen oranje outfit meegenomen naar Malta?
Geen probleem!
Tijdens de wedstrijden zijn er diverse oranje artikelen verkrijgbaar, zodat je direct kunt meedoen met de Oranje-sfeer. Bekijk het aanbod hier!

WK 2026 Programma Nederland in Malta Tijd
🇳🇱 WK 2026 – Groep F
14 juni 2026 – 22:00
Nederland – Japan
20 juni 2026 – 19:00
Nederland – Zweden
26 juni 2026 – 01:00 (Van donderdag op vrijdagnacht)
Tunesië – Nederland
Het complete en actuele speelschema van het WK 2026 vind je op:
https://www.nedmalta.com/wk2026/
Deze pagina wordt gedurende het toernooi bijgewerkt met wedstrijden, uitslagen en belangrijke informatie.

Groot Oranje Feest Tijdens Tunesië – Nederland
De laatste groepswedstrijd belooft een bijzondere avond te worden.
Op donderdagavond 25 juni bouwen we Tex Mex om tot één groot Nederlands voetbalfeest.
Vanaf 22:00 uur begint het voorprogramma met muziek van DJ Dado die ons met Koningsdag ook een geweldig feest heeft gegeven, gezelligheid, Nederlandse snacks en natuurlijk volop Oranje.
Om 01:00 uur start vervolgens de belangrijke groepswedstrijd:
🇳🇱 Tunesië – Nederland
En natuurlijk gaan we na afloop nog even door, hopelijk om een plek in de volgende ronde te vieren!
Kom Gezellig Tussen de Andere Oranje Fans Staan
Tex Mex is tijdens het WK vooral een plek waar Nederlanders, Vlamingen, stagiairs, vakantiegangers en andere Oranje-fans elkaar ontmoeten. We moedigen iedereen aan om lekker rond te lopen, nieuwe mensen te leren kennen en samen de wedstrijden te beleven.
Kom je alleen? Geen probleem! Bij de Oranje Arena van Malta sta je nooit lang alleen. Voor je het weet sta je met een groep mede-supporters mee te juichen voor Oranje.
Heb je een vaste zitplaats nodig omdat je minder goed ter been bent, met kinderen komt of om een andere reden graag een tafel wilt reserveren? Dat kan natuurlijk ook.
Reserveer dan vooraf via Tex Mex:
☎️ 2131 8943 / 2133 9247
🇳🇱 We zien je graag tijdens het WK 2026 in de grootste Oranje Arena van Malta!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Je stage is geregeld. Je vliegtickets zijn geboekt. En na een zoektocht op Facebook heb je zelfs een appartement gevonden in Gżira voor de maanden dat je op Malta verblijft.
Na ruim 100 dagen zonder regen lijkt het dan eindelijk zover: de eerste regen komt weer richting Malta!
Zon, zee, palmbomen en na je werk nog even naar het strand. Voor veel Nederlanders klinkt wonen en werken in Malta als een behoorlijk goed idee. En eerlijk is eerlijk: het dagelijks leven ziet er hier gewoon anders uit dan in Nederland.
Zaterdag 19 september organiseren we weer één van de leukste én gekste NedMalta-events: de Kroegentocht – The Pub Challenge!
Zin in een gezellige zaterdagmiddag en -avond met wijn, lekker eten en andere Nederlanders in Malta? Op zaterdag 3 oktober organiseert NedMalta samen met Sprachcaffe een uitgebreide wijnproeverij bij de Poolbar van Sprachcaffe Village in Pembroke.
In de nacht van dinsdag op woensdag zijn verschillende inwoners van Gozo wakker geworden door een lichte aardbeving voor de kust van het eiland. De beving vond plaats rond 03:53 uur lokale tijd en had volgens de seismologische meetdienst van de University of Malta een kracht van 2,4 op de schaal van Richter.
Op zaterdag 3 oktober om 13:00 organiseren we samen met Malta Blue Diving opnieuw een speciale proefduik voor onze groep.










