Na de geweldige sfeer en het enthousiasme tijdens de karaoke-avond van vorige week, organiseren we op veler verzoek opnieuw een karaoke-avond.
ZOMER events op Malta
Ben je even op Malta op vakantie? Of ben je vrij van stage of werk.
Deze zomer staat VOL met events, er is genoeg te kiezen zodat je elke week wat anders leuks kan doen!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Elk jaar op 17 maart verandert St. Julian's in een enorme groene feestzone voor St. Patrick's Day. Hoewel het oorspronkelijk een Ierse feestdag is, is het in Malta uitgegroeid tot één van de grootste straatfeesten van het jaar. Vooral rond Spinola Bay en Paceville verzamelen zich duizenden locals, expats en toeristen om samen te feesten.
Je bent lekker op vakantie of stage in Malta, maar ineens merk je dat je paspoort, ID-kaart of rijbewijs verdwenen is. Dat kan behoorlijk schrikken zijn. Gelukkig zijn er een aantal stappen die je kunt volgen om het probleem zo snel mogelijk op te lossen.
De lente begint goed op Malta! Op zaterdag 28 maart organiseren we bij Sprachcaffe Village een ontspannen middag en avond vol zon, zwembad, sport, lekker eten en muziek.





