AANRADER:DAISY X UNO • Summer Closing • 28 September

09/14/2024

We zijn ontzettend enthousiast om aan te kondigen dat housemuziek-sensatie Ninetoes op 28 september de headliner zal zijn bij UNO Malta. Bekend om zijn aanstekelijke ritmes en ongeëvenaarde mixvaardigheden, zal Ninetoes een onvergetelijke avond verzorgen die je tot in de vroege uurtjes laat dansen! Perfect om heen te gaan na de Poolside BBQ

Ninetoes brak door in 2013 met zijn iconische track 'Finder', die dat jaar het meest geshazamde nummer in Ibiza werd. Andere nummers die je zeker gehoord moet hebben, zijn 'Volar La Pluma', 'Honey Bee' en 'Bonita'.

Zijn unieke mix van groove-gedreven house en techno heeft hem een plek opgeleverd op enkele van de grootste podia ter wereld, zoals Amnesia Ibiza, Tomorrowland en meer. Met een carrière van meer dan 15 jaar staan zijn sets bekend om hun energie, creativiteit en pure muzikale meesterschap.


Evenement info:

Mis deze kans niet om deze wereldster van de housemuziek live te zien! Koop je tickets nu op www.thedaisyevent.com/tickets.

Volg voor updates:

  • DAISY Instagram: @thedaisyevent
  • Ninetoes Instagram: @ninetoes78
  • UNO Instagram: @unomalta

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Elk jaar op 17 maart verandert St. Julian's in een enorme groene feestzone voor St. Patrick's Day. Hoewel het oorspronkelijk een Ierse feestdag is, is het in Malta uitgegroeid tot één van de grootste straatfeesten van het jaar. Vooral rond Spinola Bay en Paceville verzamelen zich duizenden locals, expats en toeristen om samen te feesten.

Je bent lekker op vakantie of stage in Malta, maar ineens merk je dat je paspoort, ID-kaart of rijbewijs verdwenen is. Dat kan behoorlijk schrikken zijn. Gelukkig zijn er een aantal stappen die je kunt volgen om het probleem zo snel mogelijk op te lossen.