AANRADER:DAISY X UNO • Summer Closing • 28 September

09/14/2024

We zijn ontzettend enthousiast om aan te kondigen dat housemuziek-sensatie Ninetoes op 28 september de headliner zal zijn bij UNO Malta. Bekend om zijn aanstekelijke ritmes en ongeëvenaarde mixvaardigheden, zal Ninetoes een onvergetelijke avond verzorgen die je tot in de vroege uurtjes laat dansen! Perfect om heen te gaan na de Poolside BBQ

Ninetoes brak door in 2013 met zijn iconische track 'Finder', die dat jaar het meest geshazamde nummer in Ibiza werd. Andere nummers die je zeker gehoord moet hebben, zijn 'Volar La Pluma', 'Honey Bee' en 'Bonita'.

Zijn unieke mix van groove-gedreven house en techno heeft hem een plek opgeleverd op enkele van de grootste podia ter wereld, zoals Amnesia Ibiza, Tomorrowland en meer. Met een carrière van meer dan 15 jaar staan zijn sets bekend om hun energie, creativiteit en pure muzikale meesterschap.


Evenement info:

Mis deze kans niet om deze wereldster van de housemuziek live te zien! Koop je tickets nu op www.thedaisyevent.com/tickets.

Volg voor updates:

  • DAISY Instagram: @thedaisyevent
  • Ninetoes Instagram: @ninetoes78
  • UNO Instagram: @unomalta

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Vanmorgen werden twee aardbevingen waargenomen in de Centrale Middellandse Zee, vlakbij Malta. De eerste schok vond plaats rond 9:50 uur en had een kracht van 4.2 op de schaal van Richter. Kort daarna volgde een tweede, zwaardere beving met een kracht van 4.9.

Een Maltese zomer is niet compleet zonder de festa's – de kleurrijke dorpsfeesten die gewijd zijn aan de patroonheilige van ieder dorp. Hoewel ze het hele jaar plaatsvinden, bruist het in de zomermaanden extra hard. En ook in september 2025 staat er een volle agenda klaar: maar liefst 12 dorpen op Malta en Gozo vieren feest!

Of je nu in Malta woont of hier vakantie viert: met de Malta Discount Card geniet je een heel jaar lang van tot wel 50% korting op meer dan 150 toplocaties verspreid over Malta en Gozo. Van luxe diners en ontspannende spa's tot avontuurlijke boottochten, jetski's, quads, musea en autohuur – deze kaart opent de deur naar het...

Een bezoek aan de adembenemende Blue Lagoon op het eilandje Comino is voor velen het hoogtepunt van hun vakantie op Malta. Helderblauw water, wit zand en een tropische sfeer trekken jaarlijks duizenden bezoekers. Maar vanaf zomer 2025 verandert er iets belangrijks: je mag de Blue Lagoon alleen nog bezoeken als je vooraf online hebt gereserveerd.