De frietkot op Malta. BE-fried

04/04/2023

Heb je hem al gevonden? De frietkot op Malta!

BE-Fried help je aan frikandellen, kroketten, kaassoufle en veel meer. Hij heeft zelfs een patatje oorlog en Yoppi bij de keuze voor sauzen. Natuurlijk kan je lekker Nederlands praten met een pintje erbij!

Hij staat aam de straat: Tigne Seafront 

(naast de busstop Xerri)

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober 2026 is het weer tijd voor Birgu Fest! Twee avonden lang verandert het historische Birgu in een sfeervol festival vol duizenden kaarsen, muziek, eten, cultuur en gezelligheid. Wat ons betreft is dit absoluut een van de mooiste jaarlijkse evenementen van Malta – en onze tip is om op vrijdagavond te gaan!

Zon, zee, palmbomen en na je werk nog even naar het strand. Voor veel Nederlanders klinkt wonen en werken in Malta als een behoorlijk goed idee. En eerlijk is eerlijk: het dagelijks leven ziet er hier gewoon anders uit dan in Nederland.

Share