Wie in Malta woont of hier langere tijd verblijft merkt het al snel: zodra de zomer begint, komt er ook meer ongedierte tevoorschijn. Door de warmte, droogte en het vele eten dat buiten wordt gegeten, zijn de omstandigheden perfect voor verschillende soorten beestjes.
5 Mei bevrijdingsdag special
Voor Vrijdag 5 mei gingen de meeste stemmen naar een BBQ, daar hebben wij natuurlijk naar geluisterd en we hebben de perfecte dag voor jullie samengesteld!
- Dagje bij het zwembad
- Unlimited BBQ
- Karaoke
- Entree Cuba + 2 drankjes
De planning:

- Het event zal plaatsvinden in Sprachcafe (Pembroke)
- Jullie zijn welkom vanaf 15:00
- BBQ zal starten om 19:00
- Karaoke zal starten vanaf 20:00
- Tussen 23:00 en middernacht gaan we naar Cuba (Havanna)
Details:
Vanaf 15:00 zijn jullie welkom in Sprachcafe, natuurlijk mag je later komen! We zullen de middag rustig beginnen door te relaxen aan het zwembad!
Relax at the Pool!

Vanaf 19:00 gaat de BBQ aan. Hier kan je genieten van Maltese worstjes, hamburger, kippenvleugeltjes en natuurlijk patat en salade. Ben je vegetariër even doorgeven AUB.
Unlimited BBQ

Vanaf 20:00 gaan we weer los met karaoke, ditkeer zullen we drie dagen van te voren een oproep doen zodat we alle liedjes kunnen downloaden!
Ben jij de beste zanger?

Tussen 23:00 en middernach gaan we naar Paceville, we hebben entree + 2 drankjes voor jullie geregeld in Cuba (Havana) Daar is op die vrijdag een internationale studenten avond!
Uit in Cuba (Havana)
Earlybird Tickets voor €20
Het event gaat €22.50 kosten, de earlybirds (de eerste 50) krijgen een korting en die betalen maar €20!
Sprachcafe Pembroke
SPRACHCAFFE CLUB VILLAGE ALAMEIN ROAD, PEMBROKE, Pembroke, Malta Majjistral PBK1776
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Ben jij klaar voor een onvergetelijke dagtrip naar het prachtige eiland Gozo? Op 4 april nemen we je mee op een unieke dag vol cultuur, natuur, shoppen en gezelligheid. Dit is geen standaard excursie – wij hebben onze eigen bus gehuurd en een speciaal schema samengesteld, zodat we het mooiste van Gozo samen kunnen ontdekken.
De lente is begonnen op Malta! Merk je het al? Die 15 graden in de zon voelt al bijna als zomer. De terrassen lopen weer vol, de eerste stranddagen komen eraan en overal op het eiland worden leuke evenementen georganiseerd.
Malta staat bekend om zon, zee en geschiedenis. Maar wist je dat het eiland ook een donkere en mysterieuze kant heeft?
Heb jij ook ineens zin in een échte Nederlandse snackavond? Goed nieuws!
Met recente incidenten op zee tussen Malta en Libië en spanningen in het Midden-Oosten vragen veel Nederlanders in Malta zich af:
Figuranten Gezocht in Malta!
Altijd al eens willen zien hoe het eraan toegaat achter de schermen van een film- of serieopname? Dit is je kans!
De temperaturen worden eindelijk weer beter en we zien steeds meer mensen de zee in duiken. Voor veel Nederlanders in Malta – expats, studenten en stagiairs – begint het eiland nu écht als zomer te voelen.
Malta ligt in het hart van de Middellandse Zee en staat bekend om zijn rijke geschiedenis en prachtige natuur. Maar wist je dat het eiland ook perfect is als je graag actief bezig bent tijdens je vakantie – of naast je werk?
Na het succes van de eerste kroegentocht gaan we natuurlijk door voor editie nummer twee… en geloof ons: deze wordt nóg beter.













