De afgelopen weken zijn steeds meer Nederlandse en Vlaamse studenten in Malta aangekomen voor hun stage. Sommigen zijn hier pas een paar dagen, anderen alweer vier, vijf of zes weken.
5 Mei bevrijdingsdag special
Voor Vrijdag 5 mei gingen de meeste stemmen naar een BBQ, daar hebben wij natuurlijk naar geluisterd en we hebben de perfecte dag voor jullie samengesteld!
- Dagje bij het zwembad
- Unlimited BBQ
- Karaoke
- Entree Cuba + 2 drankjes
De planning:

- Het event zal plaatsvinden in Sprachcafe (Pembroke)
- Jullie zijn welkom vanaf 15:00
- BBQ zal starten om 19:00
- Karaoke zal starten vanaf 20:00
- Tussen 23:00 en middernacht gaan we naar Cuba (Havanna)
Details:
Vanaf 15:00 zijn jullie welkom in Sprachcafe, natuurlijk mag je later komen! We zullen de middag rustig beginnen door te relaxen aan het zwembad!
Relax at the Pool!

Vanaf 19:00 gaat de BBQ aan. Hier kan je genieten van Maltese worstjes, hamburger, kippenvleugeltjes en natuurlijk patat en salade. Ben je vegetariër even doorgeven AUB.
Unlimited BBQ

Vanaf 20:00 gaan we weer los met karaoke, ditkeer zullen we drie dagen van te voren een oproep doen zodat we alle liedjes kunnen downloaden!
Ben jij de beste zanger?

Tussen 23:00 en middernach gaan we naar Paceville, we hebben entree + 2 drankjes voor jullie geregeld in Cuba (Havana) Daar is op die vrijdag een internationale studenten avond!
Uit in Cuba (Havana)
Earlybird Tickets voor €20
Het event gaat €22.50 kosten, de earlybirds (de eerste 50) krijgen een korting en die betalen maar €20!
Sprachcafe Pembroke
SPRACHCAFFE CLUB VILLAGE ALAMEIN ROAD, PEMBROKE, Pembroke, Malta Majjistral PBK1776
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Chocoladeliefhebbers opgelet! Op zaterdag 17 oktober 2026 staat St Joseph High Street in Ħamrun weer helemaal in het teken van chocolade tijdens het Ħamrun Chocolate Festival.
Hoe is het weer op Malta in oktober? Kun je nog zwemmen en is het nog warm? Oktober is wat ons betreft één van de fijnste maanden op Malta. Niet alleen voor vakantiegangers, maar juist ook als je hier woont, werkt, studeert of stage loopt.
UPSATE: 3 Okt 2026 - extra proefduik is op 18 Oktober!
De vorige NedMalta Kroegentocht was zo'n succes dat we besloten hebben om een uitzondering te maken: op zaterdag 7 november 2026 doen we het gewoon nóg een keer! 🥳
UPDATE: candles will only be lit on Saturday but don't miss the events which will be held also on Friday evening !
Vanavond trekken we met de teams door Paceville voor een avond vol opdrachten, uitdagingen, verkleedpartijen, drankjes en vooral een hoop gezelligheid. Voordat we beginnen zijn er een paar dingen die je echt even moet weten.
Tijdens onze Pool, BBQ & Karaoke op zondag 20 september spelen we weer een nieuwe ronde van de NedMalta Mystery Envelope!
Je stage is geregeld. Je vliegtickets zijn geboekt. En na een zoektocht op Facebook heb je zelfs een appartement gevonden in Gżira voor de maanden dat je op Malta verblijft.
Na ruim 100 dagen zonder regen lijkt het dan eindelijk zover: de eerste regen komt weer richting Malta!













