Beerpong in Nordic

03/23/2023

Nordic heeft voor NedMalta een beerpong tournement opgezet, elke Dinsdag hebben we de kans een balletje te gooien!

  • Lokatie: Nordic (st Julian's)
  • Start: 21:00
  • Wanneer: Elke Dinsdag vanaf 21:00

UPDATE

elke Dinsdag zetten ze beerpong voor ons op. Ze hebben gezien dat weinig mensen een tournooi willen. Dus ze geven een prijs aan de winnaar van elke week. Dus inschrijven is niet nodig, gewoon lekker langsgaan en spelen op de Dinsdagen

€500.- aan prijzengeld!

Voor de winnaar van de competitie geeft Nordic €500.- aan prijzengeld weg, dit is voor aan het einde van de competitie. Natuurlijk zijn er ook leuke prijzen voor de winnaars van de dag!

Maak een team van tenminste 2 personen, er mogen natuurlijk meer in een team zitten. Schrijf je team wel even in en kom 4 April naar de eerste avond toe. Je hoefd niet elke week mee te spelen natuurlijk, maar hoe vaker hoe leuker! 

Met de ledenkaart korting bij Nordic!

Denk eraan dat je met onze ledenkaart kortingen in Nordic hebt:

  • 2 halen 1 betalen op cocktails (elke avond tot middernacht)
  • 20% korting op flessen (elke avond tot middernacht)
  • Gratis fles bubbels op je verjaardag.

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Wie Malta bezoekt in de zomer, kan er eigenlijk niet omheen: vuurwerk en festa's. Vrijwel elk weekend – en soms meerdere keren per week – wordt de lucht verlicht door indrukwekkende vuurwerkshows. Deze maken deel uit van de traditionele dorpsfeesten, beter bekend als festa's.

Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.

Voor Nederlanders die in Malta wonen of hier tijdelijk verblijven, is Pasen een bijzondere periode. Waar het in Nederland vaak draait om gezelligheid, paaseieren en brunches, beleef je Pasen in Malta vooral als een indrukwekkend religieus en cultureel evenement.

Share