Van 1 tot en met 3 juli worden op Malta stevige west- tot noordwestenwinden (W/NW) verwacht. Volgens het Malta Red Cross kan de wind tijdelijk toenemen tot windkracht 6, met name op donderdag 2 juli.
De Kroegentocht van Malta: Gekke Opdrachten, Giga Prijzen en Een Nacht om Nooit te Vergeten!
Ben jij klaar voor de ultieme kroegentocht van Malta? Op Zaterdag 31 mei 2025 nemen we je mee op een avond vol drankjes, knotsgekke opdrachten en waanzinnige prijzen! Dit is niet zomaar een kroegentocht – dit is een avontuur! Verzamel je vrienden, trek iets aan dat vies mag worden en bereid je voor op een nacht vol lol.
Wat kun je verwachten?
Start om 19:30 en eindigen we rond 23:50.
Een route langs de leukste kroegen van Malta.
Gekke opdrachten die je punten opleveren voor je team.
Drankjes en shotjes inbegrepen.
Verkleedkleding en alle benodigdheden om de opdrachten uit te voeren.
Prijzen voor de winnaars: VIP-tafel met drank in FootLoose!
Hoe werkt het?
De kroegentocht begint om 19:30 bij FootLoose, waar je wordt verwelkomd door ons team en wordt ingedeeld in groepen. Elke groep bestaat uit 6-10 mensen en krijgt uitleg over de spelregels. Om 20:00 gaan we van start!
Elke kroeg heeft zijn eigen unieke opdracht die punten oplevert. Of je nu meedoet aan een verkleedrace, een shotjes-uitdaging of een dansbattle – lol is gegarandeerd. De groepen verzamelen punten door de opdrachten zo goed en snel mogelijk uit te voeren.

Waarom meedoen?
💥 Een avond vol avontuur en hilarische uitdagingen.
🍹 Drankjes inbegrepen, dus je komt niets tekort.
🎭 Verkleedkleding en alle benodigdheden worden geregeld.
🏆 Geweldige prijzen voor de winnende teams.
Boek nu je tickets!
Tickets zijn slechts €10 voor early bird en €13 voor reguliere tickets. Maar wees snel, want de plaatsen zijn beperkt!
Zo gaat het er aan toe tijdens de kroegentocht!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Wie droomt van het spotten van wilde dolfijnen, zeeschildpadden of ander zeeleven tijdens een verblijf op Malta, komt al snel tot de ontdekking dat daar eigenlijk maar één organisatie volledig op is gespecialiseerd: EcoMarine Malta.
Ben je in Malta en zoek je een plek om Nederland - Marokko live te kijken? Dan ben je bij Tex Mex Paceville aan het juiste adres. Tex Mex is de enige plek op Malta waar de volledige wedstrijd wordt uitgezonden, ook al eindigt deze ruim na de normale sluitingstijd.
Wie morgen een dagje naar Il-Bajja tal-Għażżenin (beter bekend als Is-Simenta) in St. Paul's Bay wil gaan, kan beter een ander strand kiezen. De Maltese Environmental Health Directorate heeft zaterdagavond een officiële waarschuwing afgegeven om niet in zee te zwemmen vanwege een riooloverstort.
In deze blog hebben we het alleen over de vuurwerkshow die om 23:30 start, natuurlijk moet je er al eerder heen. Om 19:00 start de Festa en de optredens rond 21:00! Veel plezier!






