Malta zet opnieuw een belangrijke stap richting duurzamer en efficiënter vervoer. Premier Robert Abela heeft deze week officieel een nieuwe fast ferryverbinding geopend tussen Sliema, Buġibba en Gozo.
Dutch Kingsday, the Malta edition 2025
Koningsdag 2025 op Malta – Het Ultieme Oranje Feest in de Zon! ☀️🇳🇱

Ben je klaar om Koningsdag op een totaal unieke manier te vieren? Dit jaar hoef je niet in de kou en regen te staan, maar kun je genieten van zon, zee, een bootfeest en feesten tot in de vroege uurtjes op Malta! 🇲🇹
Op zaterdag 26 april en zondag 27 april organiseert NedMalta een onvergetelijk Koningsdagweekend voor alle Nederlanders, expats en feestgangers die van oranje houden. Dit jaar pakken we extra groots uit met een episch bootfeest, Heineken House bij Tex Mex en een knallend feest in Footloose!
Wil jij weten waarom Koningsdag op Malta dé plek is om te zijn in 2025? Lees snel verder!
Zaterdag 26 april – Koningsnacht Bootfeest 🚢
We beginnen het Koningsdagweekend meteen goed met een van de dikste feesten van het jaar: het Koningsnacht Bootfeest!
🌊 Wat kun je verwachten?
- Een privé-boot die vertrekt om 19:00 uur vanuit Sliema Harbour (tegenover Black Gold).
- Een top DJ die de lekkerste beats draait om je de hele avond in beweging te houden.
- Een full open bar 🍹 met bier, wijn, fris, maar ook sterke dranken zoals vodka, gin, whiskey, tequila, rum en zelfs cocktails!
- Een om je energie op peil te houden.
- De kans om te zwemmen in het prachtige heldere water van de Middellandse Zee!
Na een legendarische vaart en ultiem feestplezier keren we rond 23:30 terug naar Sliema, net op tijd om door te feesten in Paceville!
🎟️ Tickets kosten €69 en zijn beperkt beschikbaar (slechts 199 plekken). LET OP: deze tickets gaan ver van tevoren uitverkocht zijn, dus boek op tijd!
Geen ticket? Geen stress! Koningsnacht in Paceville 🎉
Heb je geen ticket kunnen bemachtigen voor het bootfeest? Geen zorgen, we hebben meer in petto!
Vanaf 18:00 verandert Tex Mex Paceville in het Holland Heineken House, dé plek waar je kunt genieten van:
✅ Een Nederlandse playlist met de beste meezingers.
✅ Speciale Nederlandse snacks zoals kroketten, frikandellen en kapsalon.
✅ Toffe drankaanbiedingen om de avond goed te beginnen.
En vanaf 22:00 is het tijd om verder te feesten in Footloose, een van de populairste clubs in Paceville. Hier draaien ze speciaal voor ons extra veel Nederlandse muziek en kunnen we doorgaan tot in de late uurtjes.
📍 Entree bij Tex Mex en Footloose is helemaal gratis!


Zondag 27 april – De Ultieme Koningsdag Viering! 🧡
Op de echte Koningsdag zelf, zondag 27 april, gaan we natuurlijk nog een stapje verder!
🔸 Vanaf 18:00 kun je weer terecht bij Tex Mex, waar de Nederlandse vibes gewoon doorgaan. Dit wordt dé plek om lekker met je vrienden bij te kletsen, te genieten van een Heineken of een Oranjebitter, en natuurlijk wat Hollandse lekkernijen te scoren.
🔸 Vanaf 21:00 gaan we door naar Footloose. En als jij op tijd bent, heb je geluk: het eerste uur mogen we een paar flessen gratis neerzetten! Hoe eerder je komt, hoe beter! 🎉
Dit wordt een avond vol muziek, gezelligheid en feest zoals we dat in Nederland gewend zijn. En natuurlijk… Trek je oranje outfit aan! 🧡
Waarom Koningsdag op Malta? 🌴
Misschien vraag je je af: Waarom zou ik Koningsdag op Malta vieren in plaats van in Nederland?
✅ Zon en warmte – Geen regen, geen kou, maar heerlijk zomers weer! ☀️
✅ Unieke locatie – Feesten op een boot, zwemmen in zee en dansen onder de sterren. 🌊
✅ Gezelligheid – Dezelfde Nederlandse feestvibes, maar dan in het buitenland! 🎊
✅ Betaalbaar – Tickets en drankprijzen zijn hier een stuk vriendelijker dan in Amsterdam. 💰
✅ Geen wachtrijen of drukke pleinen – Feest zonder chaos, maar mét alle gezelligheid! 🧡
Of je nu een Nederlandse expat, student, vakantieganger of gewoon een feestliefhebber bent – dit is een Koningsdag die je nooit zult vergeten!
Ben jij erbij? Boek je ticket nu! 🎟️
Het Koningsnacht Bootfeest is dé must-attend party van het jaar en tickets gaan razendsnel. Wil jij niet achter het net vissen? Zorg dan dat je jouw ticket op tijd boekt!
📌 Tickets: €69 (slechts 199 plekken beschikbaar).
👉 Tag je vrienden, trek je oranje outfit aan en bereid je voor op een legendarisch feestweekend op Malta!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
De meeste van jullie kennen het concept inmiddels… maar deze editie wordt groter, beter en legendarischer dan ooit.
Nieuwe Proefduik in Malta – 3 mei 2026 bij Malta Blue Diving
2 jaar geleden verhuisde ik naar Malta met een klein beetje spaargeld en vooral veel nieuwsgierigheid. Wat ik toen nog niet helemaal besefte, is hoe groot het verschil is tussen hier op vakantie zijn en hier daadwerkelijk wonen.
Nederlandstalige gids Malta
Nederlandstalige gids Malta – Ontdek het eiland met een Dutch guide
Vuurwerk en Festa’s op Malta
Wie Malta bezoekt in de zomer, kan er eigenlijk niet omheen: vuurwerk en festa's. Vrijwel elk weekend – en soms meerdere keren per week – wordt de lucht verlicht door indrukwekkende vuurwerkshows. Deze maken deel uit van de traditionele dorpsfeesten, beter bekend als festa's.
Figureren op Malta? Dit is je kans!
Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.
De spanning begint te stijgen, want de kroegentocht is al zaterdag! 🔥
Om ervoor te zorgen dat je precies weet wat je kan verwachten (en vooral optimaal kan genieten), hebben we alles even overzichtelijk voor je op een rij gezet.
Na een lange afwezigheid is het eindelijk zover: de iconische Nederlandse snacks zijn terug in Malta! 🎉
Bitterballen, kroketten en frikandellen – en niet zomaar… maar van Mora, dé standaard als het gaat om kwaliteit en smaak.










