Dutch Kingsday, the Malta edition, staat voor de deur en we hebben JOU nodig!

03/26/2024

Ben jij klaar voor het meest epische evenement van het jaar? Dutch Kingsday, the Malta edition, staat voor de deur en we hebben JOU nodig om tickets te verkopen en de feestvreugde naar een hoger niveau te tillen! Maar wacht, we zijn niet op zoek naar de standaard verkopers die je op straat tegenkomt. Nee, we zoeken mensen met een vlotte babbel, die moeiteloos mensen kunnen aanspreken terwijl ze lekker aan het stappen zijn. 

Stel je voor: een bijbaantje naast je stage of werk in het prachtige Malta, waarbij je niet alleen een leuke commissie verdient, maar ook nieuwe mensen leert kennen die naar het feest komen! Tevens help je de goede doelen die wij als NedMalta ondersteunen, als vrijwilligers organisatie doneren wij de winsten naar organisaties zoals the woman right foundation die het hard nodig hebben!

Vooral in de laatste twee weken voor Koningsdag is jouw inzet van onschatbare waarde. Dan worden de meeste tickets verkocht en we moeten ervoor zorgen dat niemand dit spektakel mist!

Maar dat is nog niet alles. Als ticketverkoper bij Dutch Kingsday krijg je de kans om deel uit te maken van een geweldig team. Twee teamleiders staan klaar om je te ondersteunen, je vragen te beantwoorden en de sfeer super gezellig te maken! Natuurlijk zullen beide teams de strijd aan gaan om de beste te worden!

Dus waar wacht je nog op? Sluit je vandaag nog aan bij ons verkoopteam en maak met NedMalta van Dutch Kingsday, the Malta edition een feest om nooit te vergeten! 

Wil je je aanmelden, neem dan even contact op met Tim op +356 9903 9805

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Ben je een Nederlander die een vakantie naar Malta overweegt in juni 2025 of ben je al in Malta? Dan is het belangrijk om te weten wat voor weer je kunt verwachten. In dit artikel geven we je een uitgebreid overzicht van het klimaat in juni, inclusief de gemiddelde temperaturen, zonuren, neerslagkansen en een blik op de voorspelde hittegolf die...

De lente loopt op z'n einde, maar in Gozo betekent dat het begin van een betoverend natuurspektakel: de garigue bij Ta' Ċenċ komt tot leven in een explosie van kleur. Voor kunstenaar en illustrator Steve Bonello is dit hét moment van het jaar voor een jaarlijkse pelgrimstocht naar een van Gozo's meest ongerepte landschappen.