Eerste bootfeest komt eraan!

03/13/2023

Het weer gaat eindelijk een beetje op normaal Maltees weer lijken, zon, zon en nog eens zon!

Ga je mee op 1 April? (geen grap)

Op 1 April is het eerste bootfeest!

  • Vertrek van: Sliema waterfront (zie lazypirate op google maps)
  • Vertrekt om: 19:00
  • Verzamelen: 18:30

Full open bar (bier, wijn, fris, vodka, whiskey, gin, tequila, rum en cocktails) en er is eten!

Kijk eindelijk lekker weer in de voorspelling
Kijk eindelijk lekker weer in de voorspelling

Ga je mee met Lazy pirate?

Eens per maand vol Nederlands!

Natuurlijk moet je gaan wanneer je wilt gaan. Zeker als je vrienden langskomen is dit een event waar ze heen moeten gaan!

Eens per maand pikken wij een datum en dan proberen we de boot vol te krijgen met leden en vrienden van NedMalta!

Dit is super gezellig en Lazypirate laat ons dan ook extra dingen doen op de boot, wat? Dat zie je op de boot!

Wij gaan dus mee op 1 April, ga je mee? Boek zodra je weet dat je meegaat! Want deze boot feesten zijn bijna altijd uitverkocht!

Dit was een eerder bootfeest van Lazypirate waar we mee zijn gegaan!

Mis de boot niet!

Boeken kan nu al, zorg ervoor dat je tijdig boekt. Het zal snel uitverkocht zijn, zeker ook omdat wij een oproep doen. Kan je op het laatste moment niet mee? Er zullen zeker nieuwe leden in onze whatsapp groep komen die nog geen kaartje hebben dus die ben je zo kwijt:

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Malta lijkt dit jaar de herfst over te slaan. Terwijl in Noord-Europa de truien en regenjassen uit de kast komen, genieten de Maltezen en bezoekers van zomerse temperaturen tot wel 27°C. Volgens de populaire Facebookpagina Maltese Islands Weather start november met zon, lichte bewolking en zelfs strandwaardig weer.

Op zondag 2 november 2025 nodigt Heritage Malta iedereen uit om de schaduwen van het verleden te betreden tijdens 'Dark Tales of Fort St Elmo'. Dit unieke avondprogramma brengt de meest aangrijpende momenten uit de Maltese geschiedenis tot leven – recht binnen de muren van een van de meest indrukwekkende forten van het eiland.

De nachten worden langer, de lucht frisser… en het is weer die tijd van het jaar: Halloween komt eraan! 🕸️
Dit jaar pakken we het groot aan met twee onvergetelijke feesten op één avond — en het mooiste? Je kunt bij allebei binnen voor maar €10 met ons exclusieve combiticket! 🧙‍♀️💥