Eerste bootfeest komt eraan!

03/13/2023

Het weer gaat eindelijk een beetje op normaal Maltees weer lijken, zon, zon en nog eens zon!

Ga je mee op 1 April? (geen grap)

Op 1 April is het eerste bootfeest!

  • Vertrek van: Sliema waterfront (zie lazypirate op google maps)
  • Vertrekt om: 19:00
  • Verzamelen: 18:30

Full open bar (bier, wijn, fris, vodka, whiskey, gin, tequila, rum en cocktails) en er is eten!

Kijk eindelijk lekker weer in de voorspelling
Kijk eindelijk lekker weer in de voorspelling

Ga je mee met Lazy pirate?

Eens per maand vol Nederlands!

Natuurlijk moet je gaan wanneer je wilt gaan. Zeker als je vrienden langskomen is dit een event waar ze heen moeten gaan!

Eens per maand pikken wij een datum en dan proberen we de boot vol te krijgen met leden en vrienden van NedMalta!

Dit is super gezellig en Lazypirate laat ons dan ook extra dingen doen op de boot, wat? Dat zie je op de boot!

Wij gaan dus mee op 1 April, ga je mee? Boek zodra je weet dat je meegaat! Want deze boot feesten zijn bijna altijd uitverkocht!

Dit was een eerder bootfeest van Lazypirate waar we mee zijn gegaan!

Mis de boot niet!

Boeken kan nu al, zorg ervoor dat je tijdig boekt. Het zal snel uitverkocht zijn, zeker ook omdat wij een oproep doen. Kan je op het laatste moment niet mee? Er zullen zeker nieuwe leden in onze whatsapp groep komen die nog geen kaartje hebben dus die ben je zo kwijt:

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Zon, zee, palmbomen en na je werk nog even naar het strand. Voor veel Nederlanders klinkt wonen en werken in Malta als een behoorlijk goed idee. En eerlijk is eerlijk: het dagelijks leven ziet er hier gewoon anders uit dan in Nederland.

In de nacht van dinsdag op woensdag zijn verschillende inwoners van Gozo wakker geworden door een lichte aardbeving voor de kust van het eiland. De beving vond plaats rond 03:53 uur lokale tijd en had volgens de seismologische meetdienst van de University of Malta een kracht van 2,4 op de schaal van Richter.

Share