Tijdens onze Pool, BBQ & Karaoke op zondag 20 september spelen we weer een nieuwe ronde van de NedMalta Mystery Envelope!
Hoe jij NedMalta gratis kunt helpen (zonder dat het je iets kost!)
We hopen dat je een geweldige tijd hebt op het eiland en dat NedMalta jouw verblijf in Malta nóg leuker, makkelijker en gezelliger heeft gemaakt. Ons doel is simpel: alle Nederlandstaligen in Malta gratis informeren en ondersteunen – of je nu op vakantie bent, stage loopt of hier woont.
NedMalta is een vrijwilligersorganisatie zonder winstoogmerk. Maar ook wij hebben middelen nodig om alles draaiende te houden én bij te kunnen dragen aan goede doelen.
👉 zoals je kunt lezen in onze missie.
Gelukkig kun jij ons helpen zonder een cent uit te geven. Hoe? Zo dus:
🎟️ Bestel je tickets via onze site
Op onze eventkalender staan bijna alle toffe feesten, boat parties en festivals van Malta. Denk aan:
-
Gianpula
-
Café del Mar
-
En nog veel meer!
📌 Bestel je tickets via de link op onze website. De prijs blijft hetzelfde, maar NedMalta krijgt een kleine commissie. Zo steun je ons, zonder moeite!
🎉 Kom naar onze gratis events (en wees op tijd!)
Elke week organiseren we gratis events – van indrinken tot beach parties. En ja, zelfs door gewoon op tijd te komen help je ons al!

🕓 Hoe vroeger er mensen zijn, hoe beter de deals die wij krijgen van de locaties. Dus kom op tijd en draag bij aan het succes van NedMalta!
📍 Voorbeelden van events:
-
Donderdag: Social Thursday
-
Vrijdag: Tex Mex Friday
-
Gratis indrinken: elke week in FootLoose
📅 Bekijk het actuele overzicht bij Events.
📲 Download je apps via onze website
Nieuw in Malta? Dan heb je deze apps waarschijnlijk nodig:
-
Wolt (eten bestellen)
-
Bolt & eCabs (taxi)
-
Revolut (bankieren)
Ga naar onze pagina Apps & Websites en klik op de downloadlinks. Voor veel downloads ontvangen wij €0,50 – het lijkt weinig, maar samen maken we impact!
📶 Internet of mobiel abonnement regelen?
Wil je mobiel internet of wifi thuis van 💡 Kost jou niks extra's, maar wij ontvangen een bijdrage. Super simpel – en super waardevol voor ons!
🌍 Zelf een (gratis) website maken?
Wil jij een eigen blog, CV-site of webshop starten? Wij gebruiken zelf Webnode. Als je via onze link begint, steun je NedMalta automatisch.
✅ Makkelijk
✅ Gratis
✅ Werkt gewoon!
📢 Vertel anderen over NedMalta!
Misschien wel het belangrijkste: spread the word!
Ken je iemand die naar Malta komt voor:
-
Stage
-
Werk
-
Of vakantie?
Laat ze weten dat NedMalta bestaat! Op onze site vinden ze info, tips, events en community. Hoe meer mensen ons kennen, hoe meer impact we kunnen maken. Vertel natuurlijk ook hoe ze ons kunnen helpen!
🙏 Dank je wel!
Door mee te doen en slim te klikken, maak jij het mogelijk dat we gratis hulp kunnen blijven geven aan iedereen die dat nodig heeft.
En dat – zonder dat het jou ook maar één euro kost.
💙 Bedankt voor je steun, namens het hele NedMalta team!
📩 Onze Missie
💙 NedMalta helpt Nederlandstaligen op Malta
Heb je vragen over huisvesting, stages, werk of evenementen? We helpen je graag! Maar wist je dat we ons ook inzetten voor Nederlandstaligen die in een moeilijke situatie belanden?
Onze community biedt gratis ondersteuning bij medische noodgevallen, juridische hulp en andere hulpvragen. Daarnaast doneren we een deel van onze inkomsten aan organisaties die zich inzetten voor veiligheid en gelijke rechten op Malta.
🔹 Meer weten of helpen? Lees hier over onze missie: Onze Missie
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Je stage is geregeld. Je vliegtickets zijn geboekt. En na een zoektocht op Facebook heb je zelfs een appartement gevonden in Gżira voor de maanden dat je op Malta verblijft.
Na ruim 100 dagen zonder regen lijkt het dan eindelijk zover: de eerste regen komt weer richting Malta!
Zon, zee, palmbomen en na je werk nog even naar het strand. Voor veel Nederlanders klinkt wonen en werken in Malta als een behoorlijk goed idee. En eerlijk is eerlijk: het dagelijks leven ziet er hier gewoon anders uit dan in Nederland.
Zaterdag 19 september organiseren we weer één van de leukste én gekste NedMalta-events: de Kroegentocht – The Pub Challenge!
Zin in een gezellige zaterdagmiddag en -avond met wijn, lekker eten en andere Nederlanders in Malta? Op zaterdag 3 oktober organiseert NedMalta samen met Sprachcaffe een uitgebreide wijnproeverij bij de Poolbar van Sprachcaffe Village in Pembroke.
In de nacht van dinsdag op woensdag zijn verschillende inwoners van Gozo wakker geworden door een lichte aardbeving voor de kust van het eiland. De beving vond plaats rond 03:53 uur lokale tijd en had volgens de seismologische meetdienst van de University of Malta een kracht van 2,4 op de schaal van Richter.
Op zaterdag 3 oktober om 13:00 organiseren we samen met Malta Blue Diving opnieuw een speciale proefduik voor onze groep.
Nederlandse house van wereldniveau op één van de meest bijzondere locaties van Malta. Op dinsdag 8 september 2026 komt het Amsterdamse duo ANOTR naar Malta voor een exclusief optreden in Fort Manoel op Manoel Island.
Ben je eindelijk in Malta? Dan is de kans groot dat je in je eerste dagen vooral bezig bent met je kamer, je nieuwe werkplek, boodschappen doen, uitzoeken welke bus je moet hebben en natuurlijk: nieuwe mensen leren kennen.










