Op zaterdag 3 oktober om 13:00 organiseren we samen met Malta Blue Diving opnieuw een speciale proefduik voor onze groep.
Hoe kom je in Gozo of Comino?
Er zijn meerdere mogelijkheden om in Gozo en Comino te komen, aangezien de meeste mensen in en om Sliema wonen zullen wij vanaf daar laten zien hoe je er komt

Vanaf Cirkewwa
Vanaf Cirkewwa gaan er meerdere boten naar zowel Gozo als Comino, Voor Gozo is een retourtje €4.65 en voor Comino vaak €10.
Natuurlijk moet je voor deze optie wel in Cirkewwa komen. Dat kan met de bus of neem een taxi.
Gozo Fast ferry (Of Gozo Highspeed)
Vanuit Valetta heb je de Fast ferry naar gozo, deze gaat elke 45 minuten. Indien je vanuit deze omgeving naar Coimino (Blue Lagooon) wilt gaan, dan is het vaak het beste om eerst naar Gozo te gaan en dan een speedboot naar Comino te gaan. Dit is vaak en het snelst en het goedkoopst!
Let op je heb twee verschillende diensten vanauit Valetta:
- Gozo Fast Ferry
- Gozo Highspeed
Comino Hop-On Hop-Off at Sea
Opstappen / afstappoen op de locatie die voor jou het beste uitkomt.
De perfecte gelegenheid om de vertrektijd van je voorkeur te kiezen uit 2 vertrek punten om in alle comfort de prachtige Blue Lagoon in Comino te bereiken aan boord van de gloednieuwe, ultramoderne catamaran met volledige airconditioning.
Het is belangrijk dat je ten minste 15 minuten voor vertrektijd op de inschepingsplaats bent.
Per persoon kost dit 30 euro, de ferry is elke dag (uitzondering bij slecht weer) Tickets kan je via NedMalta boeken.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Nederlandse house van wereldniveau op één van de meest bijzondere locaties van Malta. Op dinsdag 8 september 2026 komt het Amsterdamse duo ANOTR naar Malta voor een exclusief optreden in Fort Manoel op Manoel Island.
Ben je eindelijk in Malta? Dan is de kans groot dat je in je eerste dagen vooral bezig bent met je kamer, je nieuwe werkplek, boodschappen doen, uitzoeken welke bus je moet hebben en natuurlijk: nieuwe mensen leren kennen.
Werken in de iGaming-sector op Malta betekent voor veel medewerkers meer dan alleen een baan. Veel bedrijven bieden behoorlijk wat extra's, van teamuitjes en interne activiteiten tot grote personeelsfeesten. En als je bij een internationaal bedrijf met honderden collega's werkt, kunnen die feesten behoorlijk groot worden.
Van 1 tot en met 3 juli worden op Malta stevige west- tot noordwestenwinden (W/NW) verwacht. Volgens het Malta Red Cross kan de wind tijdelijk toenemen tot windkracht 6, met name op donderdag 2 juli.
Wie droomt van het spotten van wilde dolfijnen, zeeschildpadden of ander zeeleven tijdens een verblijf op Malta, komt al snel tot de ontdekking dat daar eigenlijk maar één organisatie volledig op is gespecialiseerd: EcoMarine Malta.
Ben je in Malta en zoek je een plek om Nederland - Marokko live te kijken? Dan ben je bij Tex Mex Paceville aan het juiste adres. Tex Mex is de enige plek op Malta waar de volledige wedstrijd wordt uitgezonden, ook al eindigt deze ruim na de normale sluitingstijd.
Wie morgen een dagje naar Il-Bajja tal-Għażżenin (beter bekend als Is-Simenta) in St. Paul's Bay wil gaan, kan beter een ander strand kiezen. De Maltese Environmental Health Directorate heeft zaterdagavond een officiële waarschuwing afgegeven om niet in zee te zwemmen vanwege een riooloverstort.










