Na de geweldige sfeer en het enthousiasme tijdens de karaoke-avond van vorige week, organiseren we op veler verzoek opnieuw een karaoke-avond.
Lekker weer voor het strand!
Eindelijk is het zomer, lekker weer voor het strand. Ken je de vlaggen al die ze gebruiken op Malta?
Dubbele rode vlag:
- Water gesloten voor publiek
Rode vlag:
- Hoge golven of sterke (onder) stroming
Gele vlag:
- Golven en/of stroming om rekening mee te houden
Groene vlag
- Matige branding/stroming, wees voorzichtig
Paarse vlag
- Gevaarlijke zeedieren (meestal kwallen)
Geel+rode vlag
- Veilig om te zwemmen
Zwart witte vlag
- Zwemmen verboden!

Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Elk jaar op 17 maart verandert St. Julian's in een enorme groene feestzone voor St. Patrick's Day. Hoewel het oorspronkelijk een Ierse feestdag is, is het in Malta uitgegroeid tot één van de grootste straatfeesten van het jaar. Vooral rond Spinola Bay en Paceville verzamelen zich duizenden locals, expats en toeristen om samen te feesten.
Je bent lekker op vakantie of stage in Malta, maar ineens merk je dat je paspoort, ID-kaart of rijbewijs verdwenen is. Dat kan behoorlijk schrikken zijn. Gelukkig zijn er een aantal stappen die je kunt volgen om het probleem zo snel mogelijk op te lossen.
De lente begint goed op Malta! Op zaterdag 28 maart organiseren we bij Sprachcaffe Village een ontspannen middag en avond vol zon, zwembad, sport, lekker eten en muziek.
Wie in Malta woont of hier langere tijd verblijft merkt het al snel: zodra de zomer begint, komt er ook meer ongedierte tevoorschijn. Door de warmte, droogte en het vele eten dat buiten wordt gegeten, zijn de omstandigheden perfect voor verschillende soorten beestjes.
Ben jij klaar voor een onvergetelijke dagtrip naar het prachtige eiland Gozo? Op 4 april nemen we je mee op een unieke dag vol cultuur, natuur, shoppen en gezelligheid. Dit is geen standaard excursie – wij hebben onze eigen bus gehuurd en een speciaal schema samengesteld, zodat we het mooiste van Gozo samen kunnen ontdekken.
De lente is begonnen op Malta! Merk je het al? Die 15 graden in de zon voelt al bijna als zomer. De terrassen lopen weer vol, de eerste stranddagen komen eraan en overal op het eiland worden leuke evenementen georganiseerd.
Malta staat bekend om zon, zee en geschiedenis. Maar wist je dat het eiland ook een donkere en mysterieuze kant heeft?
Heb jij ook ineens zin in een échte Nederlandse snackavond? Goed nieuws!










