Onbeperkt Pizza & Karaoke Avond – Vrijdag 22 november!
Ben jij klaar voor een onvergetelijke avond vol muziek, plezier en... pizza? Kom naar het Sprachcaffe Village voor een fantastische avond vol karaoke en onbeperkte pizza's! De deuren openen om 19:00, en het karaoke-apparaat staat meteen voor je klaar. Je kunt ook wat eerder komen voor een drankje om alvast in de sfeer te komen!

Ben jij klaar voor een onvergetelijke avond vol muziek, plezier en... pizza? Kom naar het Sprachcaffe Village voor een fantastische avond vol karaoke en onbeperkte pizza's! De deuren openen om 19:00, en het karaoke-apparaat staat meteen voor je klaar. Je kunt ook wat eerder komen voor een drankje om alvast in de sfeer te komen!
Tussen 19:30 en 21:30 geniet je van ons uitgebreide pizzabuffet, met verschillende soorten pizza's zodat er voor iedereen wat lekkers bij zit. Wanneer de locatie sluit om 23:00, eindigt het plezier niet, want iedereen ontvangt gratis toegang (plus twee dranktokens) tot de Internationale Studentenavond in Club Cuba!
Tickets:
- Voorverkoop: €10
- Laatste dag en aan de deur: €12.50
Pak je vrienden en ga mee voor een avond vol pizza, karaoke en gezelligheid. Dit wil je niet missen! 🎶🍕
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Vuurwerk en Festa’s op Malta
Wie Malta bezoekt in de zomer, kan er eigenlijk niet omheen: vuurwerk en festa's. Vrijwel elk weekend – en soms meerdere keren per week – wordt de lucht verlicht door indrukwekkende vuurwerkshows. Deze maken deel uit van de traditionele dorpsfeesten, beter bekend als festa's.
Figureren op Malta? Dit is je kans!
Wij zijn Meli Media: een team van zeven enthousiaste journalisten uit Nederland. Als freelance makers werken wij voor verschillende media en zijn we continu op zoek naar échte verhalen. Verhalen die raken, inspireren en een eerlijk beeld geven van mensen en hun leefwereld.
De spanning begint te stijgen, want de kroegentocht is al zaterdag! 🔥
Om ervoor te zorgen dat je precies weet wat je kan verwachten (en vooral optimaal kan genieten), hebben we alles even overzichtelijk voor je op een rij gezet.
Na een lange afwezigheid is het eindelijk zover: de iconische Nederlandse snacks zijn terug in Malta! 🎉
Bitterballen, kroketten en frikandellen – en niet zomaar… maar van Mora, dé standaard als het gaat om kwaliteit en smaak.
Malta als het originele King's Landing
Voor Nederlanders die in Malta wonen of hier tijdelijk verblijven, is Pasen een bijzondere periode. Waar het in Nederland vaak draait om gezelligheid, paaseieren en brunches, beleef je Pasen in Malta vooral als een indrukwekkend religieus en cultureel evenement.
Van Zwolle naar Malta: het verhaal van Claudia
Droom je ervan om te werken in Malta? Steeds meer Nederlanders kiezen ervoor om hun leven tijdelijk (of permanent) te verplaatsen naar dit zonnige eiland. En dat is niet zonder reden: het internationale karakter, het klimaat en de carrièremogelijkheden maken Malta enorm aantrekkelijk.










