Paceville Pub Crawl, ben jij al meegeweest?
Het uitgaansgebied van Malta is Paceville, ik denk dat menig van ons hier wel een paar nachten heeft of gaat doorbrengen. Wij vinden het altijd leuk eens in de maand mee te gaan met de Paceville Pub Crawl. Dit is een leuke manier om clubs in Paceville en nieuwe mensen te leren kennen. Natuurlijk kan je elk moment mee met Paceville Pub Crawl, maar tijdens de Dutch takeover is het natuurlijk veel leuker!
Paceville Pub Crawl organiseerd nu elke Vrijdag en Zaterdag een kroegentocht. De volgende Dutch Takeover van de Paceville Pub Crawl is gepland op Zaterdag 14 Oktober!

Maar wat houd dat nou in de Paceville Pub Crawl?
€15 kost het om mee te gaan met de Paceville Pub Crawl, we blijven natuurlijk Nederlanders dus we willen wel weten of dat het waard is. Als we alleen al kijken dat we meerdere gratis (mix)drankjes en shotjes ervoor terug krijgen kunnen we daar al met zekerheid zeggen JA! Daarnaast hoef je natuurlijk bij geen van de clubs entree te betalen waar je langs gaat en hebben clubs ook nog eens speciale aanbiedingen voor de mensen die mee gaan met de Paceville Pub Crawl.
Hoewel de naam een rustige plek suggereert, is Paceville allesbehalve dat. Paceville is een wijk vol nachtclubs en bars, evenals tal van uitgaansgelegenheden. Als je de hele nacht wilt dansen of een waterpijp wilt roken in een drukke omgeving, overweeg dan deze locatie in St Julian's.
Paceville Pub Crawl is Malta's beste kroegentocht die we kennen bij NedMalta. Feest mee met Paceville Pub Crawl samen met mensen van over de hele wereld. De kroegentocht neemt je mee op een reis langs de beste bars en clubs in de omgeving. De gidsen van Paceville Pub Crawl zijn experts op het gebied van cultuur en zorgen ervoor dat je het feest van je leven hebt, in Malta's meest beruchte feestplek Paceville.
Gratis shotjes, gratis drankjes, DJ's en Maltese humor (Of gewoon Nederlandse Humor, volg je Tim al met insta: @FUNNYFATTIM
Komen er veel Nederlanders, dan kan het soms erg gezellig worden!!!! Zie je op 14 Oktober!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Wonen op Malta als stagiair – Deel 4: overleven, verzekeringen en schade hacks 🇲🇹🛠️Welkom bij deel 4, het praktische slot van onze serie voor stagelopers op Malta!In de eerdere delen bespraken we:
Welkom bij deel 3 van onze NedMalta-serie!In de vorige blogs hebben we gekeken naar:
Verken de betoverende onderwaterwereld van Malta,
Je hebt een stageplek gevonden, nu kan je je klaar maken voor je reis naar Malta, maar wel goed voorbereid op reis natuurlijk!
One month to go! Malta Carnival 2026 komt eraan — en dit jaar barst het feest los van vrijdag 13 t/m dinsdag 17 februari 2026! Of je nu voor de eerste keer komt of al jaren meedoet, het is dé periode om de rijke Maltese cultuur, muziek, kleur en community‑spirit te ervaren.
Malta staat al jaren hoog op het lijstje van Nederlanders die op zoek zijn naar zon, cultuur, een ontspannen levensstijl of nieuwe kansen in het buitenland. Niet gek dus dat Malta vaak wordt opgezocht op Google én steeds vaker wordt besproken met ChatGPT.
Welkom terug bij de NedMalta-serie voor stagelopers!
In deze serie kijken we met een knipoog — maar wel op basis van feiten — naar hoe corruptie op Malta wordt ervaren, besproken en soms genormaliseerd.










