Zin om eens iets heel anders te doen in Malta? De komende weken organiseren we samen met onze nieuwe partner CY Beauty & Wellness in Ħamrun vijf leuke, creatieve workshops waarbij je zelf aan de slag gaat én met je eigen creatie naar huis gaat!
Waarom jij deze Cocktail Workshop niet wilt missen!
Ben jij klaar voor een middag vol fun, flair en fantastische drankjes? Op zaterdag 21 Maart om 18:00 organiseert Tex Mex Paceville een bruisende Cocktail Workshop. Dit is dé kans om niet alleen te kijken naar hoe die prachtige cocktails worden gemaakt, maar om zelf aan de slag te gaan!
Wat kun je verwachten? 🍸 Een interactieve workshop van ongeveer een uur 🍹 Professionele begeleiding om jouw perfecte cocktail te creëren 👩🍳 Zelf mixen, shaken en natuurlijk… proeven! 🥨 Heerlijke snacks inbegrepen
En het mooiste? Dit alles voor slechts €25 — minder dan wat je normaal voor een paar cocktails betaalt! De workshop is exclusief met plek voor 18 personen per sessie. Dus wees er snel bij! Mocht het stormlopen, plannen we gewoon een extra ronde.
Of je nu komt om je skills te verbeteren, een leuke middag met vrienden wilt beleven of gewoon van cocktails houdt — dit is jouw moment! 🥂

🌟 Cocktail Workshop bij Tex Mex Paceville 🌟
Wanneer? Zaterdag 21 Maart Hoe laat? 16:00 uur Waar? Tex Mex Paceville
Ben jij een cocktailfan in hart en nieren? Of wil je gewoon een leuke, smakelijke middag beleven? Dan is onze Cocktail Workshop perfect voor jou! Onder professionele begeleiding leer je zelf cocktails maken én proeven.
🫒 Inclusief:
Twee uur durende interactieve workshop
Zelf cocktails maken en proeven
Heerlijke snacks
💸 Kosten: €25 per persoon 📍 Max. 18 plekken per workshop
Schrijf je snel in en shake, stir & sip met ons mee!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Altijd al willen weten hoe je een écht goede cocktail maakt? Of ben je vooral heel goed in het opdrinken ervan? 😉 Dan hebben we de perfecte zaterdagmiddag voor je!
Werken op Malta is natuurlijk leuk, maar wat doe je eigenlijk ná je werk? Zeker wanneer je net naar Malta bent verhuisd, is het fijn om snel nieuwe mensen te leren kennen. En wat is er nu makkelijker dan samen met je collega's leuke dingen ondernemen?
Bij NedMalta draait het natuurlijk om gezelligheid, nieuwe mensen leren kennen en samen leuke dingen ondernemen. En nee, dat hoeft echt niet altijd uitgaan of een drankfeestje te zijn! 😉
Halloween is coming to Malta, and this year we're doing things a little differently!
Vandaag zitten ontzettend veel plaatsen op Malta en Gozo zonder stroom. En eerlijk gezegd... wij zagen dit eigenlijk al aankomen!
De afgelopen weken zijn steeds meer Nederlandse en Vlaamse studenten in Malta aangekomen voor hun stage. Sommigen zijn hier pas een paar dagen, anderen alweer vier, vijf of zes weken.








