Wil jij werken als: Dutch Speaking Game Presenter

02/01/2025

 Tim kan je verder helpen, maar eerst meer informatie over de baan!

Word Game Presenter in Malta!

Als Game Presenter ben jij het gezicht van het spel voor onze Nederlandse spelers en presenteer je live vanuit onze studio's in het zonnige Malta. Zie het als een tv-presentator: je communiceert in real-time met spelers via onze live chat en zorgt ervoor dat elke spelsessie leuk en boeiend is.

Geen ervaring? Geen probleem! In je eerste twee tot drie weken krijg je een uitgebreide training aan onze academie, waar je alles leert over onze populairste spellen. Bovendien helpt de training je zelfvertrouwen en presentatievaardigheden te versterken – een waardevolle skill voor de toekomst!

Wat je kunt verwachten...

πŸ‘‰ Een relocatiepakket inclusief vliegticket en accommodatie voor de eerste 20 nachten in Malta (als je nog niet in Malta woont). ✈️
πŸ‘‰ Hulp bij het vinden van een langdurige woonplek op dit zonnige eiland. πŸ”†
πŸ‘‰ Twee weken betaalde training in de Evolution Academy, waar je alles leert om succesvol te zijn in deze rol – inclusief presentatievaardigheden. πŸŽ₯
πŸ‘‰ Een goed salaris met een duidelijk bonussysteem Γ©n betaalde pauzes. 🌟
πŸ‘‰ Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf.
πŸ‘‰ Gratis lidmaatschap bij een lokale sportschool. πŸ‹οΈ
πŸ‘‰ Taxi van en naar je werk tijdens de nachtdiensten. πŸš•
πŸ‘‰ PrivΓ©zorgverzekering. 🩺
πŸ‘‰ Een geweldige levenservaring waarin je geld verdient, nieuwe vrienden maakt Γ©n een lekker kleurtje krijgt! 🏝️

Het eerste contact maak je het makkelijkste om dit formulier in te vullen met je basis informatie. Je gaat werken in Malta dus wel in het Engels invullen! Tim zal eerst contact met je opnemen voordat de solicitatie word doorgezet naar het bedrijf.

Natuurlijk mag je Tim ook een whatsapp bericht sturen voor meer informatie +356 9903 9805

Latest posts in our blog

Be the first to read what's new!

Hoe is het weer op Malta in oktober? Kun je nog zwemmen en is het nog warm? Oktober is wat ons betreft één van de fijnste maanden op Malta. Niet alleen voor vakantiegangers, maar juist ook als je hier woont, werkt, studeert of stage loopt.

Op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober 2026 is het weer tijd voor Birgu Fest! Twee avonden lang verandert het historische Birgu in een sfeervol festival vol duizenden kaarsen, muziek, eten, cultuur en gezelligheid. Wat ons betreft is dit absoluut een van de mooiste jaarlijkse evenementen van Malta – en onze tip is om op vrijdagavond te gaan!

Share