Hoe is het weer op Malta in oktober? Kun je nog zwemmen en is het nog warm? Oktober is wat ons betreft één van de fijnste maanden op Malta. Niet alleen voor vakantiegangers, maar juist ook als je hier woont, werkt, studeert of stage loopt.
Huurappartementen nu ook op de site van NedMalta
De website van NedMalta, word vanaf nu elke dag geupdate met de de nieuwste appartementen op de rental market. Ben je dus op zoek naar een appartement voor long let (1 jaar of langer) kan je reageren via onze site en je word goed verder geholpen!
Natuurlijk hebben we nog steeds de specialisten Yvo Hesselman voor de short let en Ruud Goor voor het kopen van een huis.
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
UPSATE: 3 Okt 2026 - extra proefduik is op 18 Oktober!
De vorige NedMalta Kroegentocht was zo'n succes dat we besloten hebben om een uitzondering te maken: op zaterdag 7 november 2026 doen we het gewoon nóg een keer! 🥳
Op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober 2026 is het weer tijd voor Birgu Fest! Twee avonden lang verandert het historische Birgu in een sfeervol festival vol duizenden kaarsen, muziek, eten, cultuur en gezelligheid. Wat ons betreft is dit absoluut een van de mooiste jaarlijkse evenementen van Malta – en onze tip is om op vrijdagavond te gaan!
Vanavond trekken we met de teams door Paceville voor een avond vol opdrachten, uitdagingen, verkleedpartijen, drankjes en vooral een hoop gezelligheid. Voordat we beginnen zijn er een paar dingen die je echt even moet weten.
Tijdens onze Pool, BBQ & Karaoke op zondag 20 september spelen we weer een nieuwe ronde van de NedMalta Mystery Envelope!
Je stage is geregeld. Je vliegtickets zijn geboekt. En na een zoektocht op Facebook heb je zelfs een appartement gevonden in Gżira voor de maanden dat je op Malta verblijft.
Na ruim 100 dagen zonder regen lijkt het dan eindelijk zover: de eerste regen komt weer richting Malta!
Zon, zee, palmbomen en na je werk nog even naar het strand. Voor veel Nederlanders klinkt wonen en werken in Malta als een behoorlijk goed idee. En eerlijk is eerlijk: het dagelijks leven ziet er hier gewoon anders uit dan in Nederland.
Zaterdag 19 september organiseren we weer één van de leukste én gekste NedMalta-events: de Kroegentocht – The Pub Challenge!











