Gelukkig hebben we de foto's nog van de feesten van 3 Juni, hier vind je de linken naar zowel het bootfeest als het Foamfeest van 3 Juni.
Koningsdag, overal ter wereld!
Met zoveel Nederlanders die in het buitenland wonen, zien we dat de Nederlandse feesten overal ter wereld bekend aan het worden zijn. Natuurlijk mag Koningsdag daarbij niet missen.
Op deze pagina verzamelen we de plekken overal ter wereld waar je Koningsdag kan vieren en indien mogelijk zetten we er links bij naar een live stream zodat je mee kan kijken!
Meld het feest in het land waar jij woont aan door een mailtje te sturen naar: info@nedmalta.com

Malta
Naast het feest bij de ambassade hebben we een feest waar we 800-1000 mensen verwachten.
Dit is in de beachclub MedAsia Playa en we wullen hier een feest hebben met een live stream van het feest van radio 538 en onze eigen DJ.
Natuurlijk hebben we hier de nhederlandse snacks zoals bitterballen, kroketten en frikandellen!
Link naar de live streams zullen op 27 April hier te vinden zijn!
Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
De Maltese eilanden bieden 3 dagen zon en feestvibes aan wereldwijde muziekliefhebbers. World Club Dome moet je bij zijn geweest. 4, 5 en 6 Aug
Bathers are being advised to avoid swimming under the hotels in the vicinity of Pembroke Gardens due to a sewage overflow.
Lekker weer voor het strand!
Eindelijk is het zomer, lekker weer voor het strand. Ken je de vlaggen al die ze gebruiken op Malta?
Do not consume this ginger powder
Gebruik je medicatie en kom je naar Malta? Dan is het vaak handig om een voorraad vanuit Nederland mee te nemen. Zelfs essentiële medicatie is hier vaak niet op voorraad.
De Nederlander Tim Scholten (19), kwam om het leven toen de bestuurder met zijn auto de stoep op kwam.