De spanning begint te stijgen, want de kroegentocht is al zaterdag! 🔥
Om ervoor te zorgen dat je precies weet wat je kan verwachten (en vooral optimaal kan genieten), hebben we alles even overzichtelijk voor je op een rij gezet.
Lokaal straat feest op 22 April! Wij zijn uitgenodigd!
Naxxar Lions, HET voetbalteam van Malta en mijn dorpsgenoten heeft ons uitgenodigd om mee te doen met hun straat festival.
Vuurwerk, DJ's, drankjes voor €1.50 tot €2 en veel gezelligheid. Zeker de moeite waard om een keer gezien te hebben. Het hele voetbalteam van de Naxxar Lions komt ook naar ons feest van Konings dag, dus laten we hun ook supporten door allemaal bij hun te komen!
- Zaterdag 22 April, vanaf 18:30
- Lokatie: Victory square in Naxxar natuurlijk!
- Dresscode: Officieel rood, maar oranje mag zeker ook!


LIONS CELEBRATIONS NIGHT!
Verwacht een echt gezellig feest waar de spelers en supporters allemaal los zullen gaan op de beste DJ's van het eiland zoals: JD Patrick / Carlo Gerada / Debrii.
Naxxar Lions heeft mij persoonlijk gevraagd om de Dutch community hiervoor te vragen om te komen, dus mingle gezellig met de spelers en bezoekers. De spelers zullen met een bus en met vuurwerk (ja weer vuurwerk) aankomen.
De main square van Naxxar zal zijn afgesloten en diverse barretjes zullen eten en drinken verkopen, je zal zien dat het hier een STUK goedkoper is als het uitgaan in Sliema en St julian's (€1.50 tot €2). Wij hopen jullie allemaal te zien al en jullie allemaal te zien genieten in dit weekend voor DUTCH KINGSDAY, the Malta edition! Het straat feest zal tot ongeveer middernacht doorgaan waarna we altijd een bus richting PV kunnen pakken.
Om het te vinden kan je gewoon NedMalta gebruiken als lokatie in google maps of in de taxi apps. Als je bij ons word afgezet is het nog maar 50 meter lopen!


Latest posts in our blog
Be the first to read what's new!
Na een lange afwezigheid is het eindelijk zover: de iconische Nederlandse snacks zijn terug in Malta! 🎉
Bitterballen, kroketten en frikandellen – en niet zomaar… maar van Mora, dé standaard als het gaat om kwaliteit en smaak.
Malta als het originele King's Landing
Voor Nederlanders die in Malta wonen of hier tijdelijk verblijven, is Pasen een bijzondere periode. Waar het in Nederland vaak draait om gezelligheid, paaseieren en brunches, beleef je Pasen in Malta vooral als een indrukwekkend religieus en cultureel evenement.
Van Zwolle naar Malta: het verhaal van Claudia
Droom je ervan om te werken in Malta? Steeds meer Nederlanders kiezen ervoor om hun leven tijdelijk (of permanent) te verplaatsen naar dit zonnige eiland. En dat is niet zonder reden: het internationale karakter, het klimaat en de carrièremogelijkheden maken Malta enorm aantrekkelijk.
Goed nieuws voor alle Nederlanders, Belgen en liefhebbers van Nederlandse producten in Malta: de Dutch Supermarket is weer open!
Je zit inmiddels al even in Malta… zon, zee, werk, feestjes — maar ineens denk je:
👉 "Oké leuk, maar waar kan ik hier eigenlijk mijn nagels doen? Of naar de kapper zonder spijt?" 😅
Elk jaar organiseert Malta één van de meest spectaculaire vuurwerkshows van Europa: het Malta International Fireworks Festival. In 2026 vindt dit bijzondere evenement plaats van 18 tot en met 30 april en trekken vuurwerkteams uit de hele wereld naar het eiland om te strijden voor de Malta Fireworks Award.











